alexa
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Nadir Küpeli Kesikbaş'ı ağırladı

Videoyu Aç Nadir Küpeli Kesikbaş'ı ağırladı
A
a

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin KESİKBAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB)  Yönetim Kurulu Başkanı Nadir KÜPELİ ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek, seçimlerdeki başarısından dolayı tebrik etti.

Başkan KESİKBAŞ’ın tebrikini kabul eden KÜPELİ, OSB olarak ESO ile birlikte süregelmiş bir birliktelikleri olduğunun ve iki kurumun yıllarca et ve tırnak gibi bir uyum içerisinde hareket ettiklerinin altını çizdi. Başkan KÜPELİ ayrıca ‘’Yeni oluşan konjonktürde, birlikte hareket etmek, sanayimiz ve Eskişehir için boynumuzun borcudur’’ dedi.

Başkan KÜPELİ, zamanın ve kaynakların tüm kurumlar için kıymetli olduğunu ve doğru kullanılmasını gerektiğinin önemini bir kez daha vurguladı. Sanayi Odasına seçim sonrasından bu yana vermiş olduğu desteği devam ettireceğini ifade eden KÜPELİ, ‘’ Ortak çalışma grubu ve istişare toplantıları düzenleyeceğiz’’ dedi.

Nadir Küpeli Kesikbaş'ı ağırladı

OSB ziyaretinde, kurumların dayanışmasının önemli olduğunu vurgulayan Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin KESİKBAŞ ise, ESO ve OSB olarak ortak proje üretmek için desteğe hazır olduklarını ve kurumların aynı sorunlara enerji harcamaması gerektiğini belirterek ‘’Sorunları paylaşarak çözmek Eskişehir’e daha faydalı olacaktır’’ dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat