alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Mustafa Özer: Bireysel hatalar...

Videoyu Aç Mustafa Özer: Bireysel hatalar...
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, “44. dakikaya kadar iyi oynayan bir takımdık ama 45. dakikada iki bireysel hata sonucu maçı kaybettik” dedi

Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, “44. dakikaya kadar iyi oynayan bir takımdık ama 45. dakikada iki bireysel hata sonucu maçı kaybettik” dedi.
TFF 1. Lig’in 31. haftasında Eskişehirspor, İstanbul deplasmanında konuk olduğu Ümraniyespor’a 3-0 mağlup oldu. Mücadele sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, “Mağlup olduğumuz için üzgünüz. Genç oyuncalar şans tanıyoruz. 44.dakikaya kadar iyi oynayan, pozisyonlara giren bir takımdık. 45. dakikada bireysel hatalardan 2 gol yedik. İkinci yarı da iyi başladık ama bireysel hatalardan mağlup olduk. Genç oyuncuları oynatıyoruz. Bizim amacımız Eskişehirspor olarak Türk futboluna futbolcu kazandırmak. Ümraniyespor'a başarılar diliyoruz” dedi.

 
1000
icon
eses2626 12 Temmuz 2020 10:10

Hoca gene yanlış demeçler veriyorusun. Sen kendini nerede sanıyorsun? Eften püften bir kulüpte mi? Hala Eskişehirspor'u anlayamadın algılayamadın. Suç sende değil. Seni oraya getiren başkan ve yönetimde. Eskişehirspor'un amaçlarından biride tabiki Türk futboluna futbolcular yetiştirmekte fakat en önemlisi sportif başarıyı yakalamak ve hangi ligde olursa olsun o ligin lokomotif takımı olmak ... Siz ve yönetim küçülme diye diye takımı bitirdiniz. yani başaramadınız. Türkiyede ve dünyada başarısızlığın karşılığı İstifa etmektir.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat