alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Mustafa Akgören: Menajerlerin oyunları var

Videoyu Aç Mustafa Akgören: Menajerlerin oyunları var
A
a

Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, sözleşme uzatmayan futbolcuların bazı kulüplerle görüştüğü haberleriyle ilgili açıklamada bulundu. Akgören, “Bugüne kadar hiçbir futbolcumuza başka bir kulüpten resmi teklif gelmedi. Bunlar bazı menajerlerin oyunu. Oyuncuları takımda tutmaya çalışıyoruz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eskişehirspor haberleri

İmkanları zorluyoruz
Akgören yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Yönetim olarak elimizdeki mevcut kadroyu korumak için nasıl bir mücadele verdiğimizi camiamız görüyor. Tamamen yönetim kurulundaki arkadaşların maddi desteği ile bu işi yürütüyoruz. Sözleşmesi biten oyuncuların yanı sıra, TFF’ye başvuran oyuncuları elde tutmak için tüm imkanları zorluyoruz. Kolay değil. Destek almadan bu işi nereye kadar götürebiliriz bilmiyorum.”

Görüşmeler sürüyor
“Mehmet Özcan’ın alacaklarını ödeyerek oyuncuyu takımda tuttuk. Sırada 13 oyuncumuz daha var. Görüşmelerimiz devam ediyor. Bu hafta lig bitiyor ve bizim de görüşmeleri bitirmemiz gerekiyor. Ayrıca bazı futbolcularımızın adı başka kulüplerle anılıyor. Yönetimin bazı oyuncuları satmak için başka kulüplerle görüştüğü söyleniyor. Oysa bugüne kadar hiçbir futbolcumuza başka bir kulüpten resmi teklif gelmedi. Bazı menajerlerin oyunu bu.”
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Çifteler li 18 Temmuz 2020 19:32

Tatar eses imizi ne hallere düşürdünuz be istifa edin kayyum gelsin ne olacaksa olsun. Yeter be yeter

0 5 Cevap Yaz
Goygoy 18 Temmuz 2020 09:41

Tutmaya calismayacaksin başkan. Tutacaksın. Bu is oyun değil başkan yapamayacaksan bir an önce istifa edip kongreye gideceksin. Kongrede kendine güvenen alır. Alan olmazsanda kayyuma kalır. Elinizde oyuncu tutamiyorsunuz takım tepetaklak gidiyor sizler hala goy goy yapıyorsun basgan. İstifa edin istifa.....

0 8 Cevap Yaz
Esesli 17 Temmuz 2020 20:23

Sen yoneticiligi oyunmu sandın başkan bey . İstifa et. Hala algilayamadin. Sanki çelik comak oynuyorsun

1 12 Cevap Yaz
bilek26 17 Temmuz 2020 20:12

ne diyor ya istifa etsenize gidin ya gidin çabuk kongreye gidin takım yok oluyor siz ne anlatıyorsunuz bu taraftar bunu asla unutmayacak.

1 12 Cevap Yaz
pompeo 17 Temmuz 2020 17:54

aabilerin seni cenazeyi kaldirman icin kullandi .. basgan ... yiprandin ve harcandin ... birak artik .. birak .. kayyum gelsin ... ne olcaksa da olsun ...

0 10 Cevap Yaz
ss 17 Temmuz 2020 16:15

Menajerlik oyunu mu sandın Mustafa Bey?

1 18 Cevap Yaz
pompeo 17 Temmuz 2020 16:13

guccük emrah muhabbeti yappmaaa ... para bul ... paraaaaa ....

2 17 Cevap Yaz
soru 17 Temmuz 2020 14:41

ö.tulun un ne işi var yönetimde

0 14 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat