alexa

Murat Diri'den genç oyunculara uyarı!

Videoyu Aç Murat Diri'den genç oyunculara uyarı!
A
a

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri deplasmanda oldukça kötü performans sergileyen Eskişehirsporlu futbolculara seslendi. Diri, “Kendi sahamızda oynadığınız oyunun yüzde 10’unu dış sahada oynayamıyorsunuz. Averaj takımı olmayın. Ruhunuzu ortaya koyun” dedi. 

Eskişehirspor'un deplasmanda aldığı sonuçlar taraftarın da moralini bozuyor. Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Diri, “Zor zamanımızda, hızır gibi yetiştiniz. Ortaya koyduğunuz onurlu mücadele ile gönlümüze girdiniz. Yaşınızdan ve tecrübenizden beklenmeyecek şekilde gayret gösterdiniz. Kendi sahamızda oynadığınız oyunun yüzde 10’unu dış sahada oynayamıyorsunuz. Arkadaşlar, elinize geçen fırsatın kıymetini bilin.“Koca bir kentin bütün umutları sizlerde, bunu hissedin yüreklerinizde. Biz sizden içerde dışarda her maçı kazanmanızı beklemiyoruz ama averaj takımı olacak kadar basit bir takım da değilsiniz sizler. Sırtınızda taşıdığınız formanın kıymetini ve ağırlığını iyi bilin! Bu formanın, bu armanın sevdalıları her maçta 4-5 yemeyi daha fazla kaldıramaz! Haberiniz olsun” dedi. 
1000
icon
Yeni ES ES li 10 Ekim 2018 08:53

Senden de büyük takım taraftarı olmaz. Ne istiyorsun amatör çocuklardan.

0 1 Cevap Yaz
ess 4 Ekim 2018 10:09

boş boş konuşmayın ya. "u18 takımı". şu an son sırada olması gerekiyor. sizin baskı kurmanız gereken husus transferin açılması.

0 2 Cevap Yaz
Eser 3 Ekim 2018 16:05

Çok biliyorsan sen oyna kardeşim öyle taraftarın parasıyla ahlak kesmek olmaz Esra süper lige cikamadiysa sayenizde

0 2 Cevap Yaz
Sadık Deda 3 Ekim 2018 13:27

Fuat hoca takıma gol atmayı değil gol yememeyi bile öğretemedi henüz..

1 1 Cevap Yaz
Mehmet KILINÇ 3 Ekim 2018 11:20

Haydi ES ES Biraz gayret ederseniz 4 te 3 nü alırsanız 9 puan eder oda 5+9= 14 eder.🇹🇷 İYİ PUAN DEĞİLMİ ?

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat