alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Murat Diri, Twitter'dan böyle isyan etti!

Videoyu Aç Murat Diri, Twitter'dan böyle isyan etti!
A
a

Gazişehir Gaziantepsporlu futbolcu Uğur Akdemir, Gökhan Alsan'ın attığı golden sonra tribünlerimize yaptığı hareketle şoke etti. Eskişehirspor taraftar Birliği Başkanı Murat Diri ise bu iğrenç davranış karşısında adeta isyan etti.

Gazişehir Gaziantep forması giyen Uğur Akdemir, attıkları ilk golden sonra Eskişehirspor tribünlerine yaptığı iğrenç hareketle taraftarın büyük tepkisini aldı. 

İlk golde asisti yapan Akdemir, golü atan Gökhan Alsan ile birlikte sevincini ahlaksız bir hareketle kutladı. Elini cinsel uzvuna götürerek taraftara dönen Uğur Akdemir’e sosyal medyada Eskişehirsporlu futbolseverlerden büyük tepki var. 

Eskişehirspor taraftar Birliği Başkanı Murat Diri konuyla ilgili attığı tweetinde şöyle dedi:

Tribünlerimizi hareketleriyle galeyana getiren Gazişehir Gaziantepli futbolcuların ardından sahaya atılan cisimler nedeniyle Eskişehirspor’un ceza alması gündeme geldi. Peki bu ahlaksız hareketi yapan Uğur Akdemir için bir yaptırım uygulayıp, uygulamayacağı merakla bekleniyor. 

Hakem çıldırttı! Bunu nasıl vermezsin...

1000
icon
Fiko 23 Şubat 2018 07:36

Bu ahlaksiz topcu görünümlü yaratik ve hakem gorünumlü canli türleri futboldan cekilmedikleri surece spor yamyamlarinin esiri oluruz.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat