alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Müdürlerden Veda Ziyareti

Videoyu Aç Müdürlerden Veda Ziyareti
A
a

Müdürlerden Veda Ziyareti

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya’nın Emet ilçesinde emekliye ayrılan Emet İlçe Vergi Dairesi Müdürü Hasan Erdoğan ve Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğündeki görevine atanan Emet İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cöre, Kaymakam Hasan Çiçek’ e veda ziyaretinde bulundu.
Emet İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal Şen’in de yer aldığı ziyaretçilerini makamında kabul eden Kaymakam Hasan Çiçek, Emet İlçe Vergi Dairesi Müdürü Hasan Erdoğan ve Emet İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cöre’ ye ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini ifade etti. Görev yaptıkları süre içerisinde bir çok projeye, hizmete birlikte imza attıklarını belirten Çiçek, göstermiş oldukları özverili ve gayretli çalışmalarından, hizmetlerinden dolayı Erdoğan ve Cöre’ye teşekkür etti.
Kaymakam Çiçek, yaptığı açıklamada, ’’Çok güzel anılar biriktirerek, birbirinden değerli izler bırakarak ilçemizden ayrılıyorsunuz. Vedalar, her ne kadar zor olsa da, mesleğimizin bir parçası. Bizler kamu görevlileri olarak bu tür ayrılıklara alışkınız. Devlet memurluğunun gereği bu. Zamanı geldiğinde herkes, ülkemizin bir başka yerinde hizmet yapmak üzere, yerinden ayrılacaktır. Emekli olmaya gelince, başarılı bir çalışma dönemi sonrasında bugünleri görebilmekte bir mürüvvet. Herkese nasip olmuyor. Şahsım ve ilçem adına sizlere, ailelerinizle birlikte geçireceğiniz, sağlıklı, huzurlu ve başarılı uzun ömürler diliyorum. “ ifadelerini kullandı.
Kaymakamlık Makamında gerçekleşen veda ziyareti, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat