alexa
Eskişehir Keskin Grup

Milli Takım'da Mircea Lucescu dönemi kapandı!

Videoyu Aç Milli Takım'da Mircea Lucescu dönemi kapandı!
A
a

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu dönemi sona erdi. A Milli Takım'dan senelik 2.5 milyon Euro maaş alan ve sözleşmesinin bitimine 4 ay kalan tecrübeli teknik direktöre fesih tazminatı ödenmeyecek. Rumen çalıştırıcı, 4 aylık maaşını alacak ve yollar ayrılacak.

A Milli Takım'da Mircea Lucescu dönemi sona erdi... Rumen çalıştırıcının sözleşmesinin feshedildi.

Bu ayrılığın perde arkasında yaşananlar ise şöyle... Türkiye Futbol Federasyonu üst üste alınan kötü sonuçların ardından uzun zamandır Mircea Lucescu ile yolları ayırmayı planlıyordu. Bu bağlamda başkan Yıldırım Demirören, geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile bir araya gelerek ön anlaşma sağladı.

Bunun ardından Luce ile fesih için görüşmelere başlayan TFF Yönetimi, Rumen çalıştırıcı ile de anlaşmaya vardı. A Milli Takım'dan senelik 2.5 milyon Euro maaş alan ve sözleşmesinin bitimine 4 ay kalan tecrübeli teknik direktöre fesih tazminatı ödenmeyecek. Rumen çalıştırıcı, 4 aylık maaşını alacak ve yollar ayrılacak.

Lucescu ile yolların ayrılmasının ardından ise Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in A Milli Takım'ın yeni hocası olması bekleniyor.
 
1000
icon
Eses 12 Şubat 2019 23:25

Milli takımın yeni hocası Ertuğrul Sağlam olmalı.

0 0 Cevap Yaz
nefer 11 Şubat 2019 18:56

tamamda ........bu ülke milli takım hocasız kalınca şenol güneş , fatih terim denkleminden kurtulamıyacak mı.........teklif hep bunlara gidiyor..yeter artık....sıktı artık..ülkemizde bu görevi hakedecek bir sürü hocamız var....onlarada şans vermek lazım.........

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat