alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Meyve Suyu Tesisi Ürün Toplama Merkezindeki Görüntülerle İlgili 4 Gözaltı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Meyve Suyu Tesisi Ürün Toplama Merkezindeki Görüntülerle İlgili 4 Gözaltı
A
a

Afyonkarahisar’In Sultandağı İlçesindeki Meyve Suyu Tesisi Ürün Alım Merkezinde Ortaya Çıkan Mide Bulandırıcı Görüntülerin Ardından Tarım Ve Orman Müdürlüğü Ekipleri İşletmeye Ve Şahıslara 21 Bin Tl Para Cezası Keserken, Olaya Karıştıkları İddia Edilen 4 Kişi Polis Tarafından Gözaltına Alındı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Sultandağı ilçesindeki meyve suyu tesisi ürün alım merkezinde ortaya çıkan mide bulandırıcı görüntülerin ardından Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri işletmeye ve şahıslara 21 bin TL para cezası keserken, olaya karıştıkları iddia edilen 4 kişi polis tarafından gözaltına alındı.
Olay, Yeşilçiftlik beldesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, görüntüler beldede Aşağı Mahalle Muhtarı Ramazan Gökmen’in meyve suyu fabrikaları için oluşturduğu ürün toplama merkezinde çekildi. İşçilerin çektiği ve sosyal medyada paylaştığı görüntülerde, işçilerin meyve suyu yapımı için alımı yapılan vişnelerin üstünde ayakkabıları gezdikleri görüldü. Mide bulandırıcı görüntülerin sosyal medyada yayılması üzerine harekete geçen Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri olaya karışan işletme sahibi Gökmen ve 3 kişiyi gözaltına alırken, ayrıca işletme ile birlikte şahıslara toplamda 21 bin TL para cezası kesildi.
Öte yandan, olayın ardından faaliyetlerine devam eden tesiste ürünlerin görüntülerin aksine hijyenik olarak toplandığı gözlendi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat