alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Mevlüt Çelik’ten Murat Diri’ye cevap!

Videoyu Aç Mevlüt Çelik’ten Murat Diri’ye cevap!
A
a

Eskişehirspor'un genç defans oyuncusu Mevlüt Çelik, Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri'nin kendisi hakkında canlı yayında söylediklerine sessiz kalmadı.

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri ES TV'de katıldığı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Diri'nin açıklamalarından Eskişehirspor'un genç defans oyuncusu Mevlüt Çelik de payını aldı. Mevlüt Çelik hakkında konuşan Diri, “Mevlüt’ün sözleşmesi sezon sonu sona eriyor. Mevlüt’le sözleşme uzatılmak istenmiş ama kendisi menajerimle görüşün demiş. Menajer de Mevlüt'ü 200 bin liraya bir kulübe verirsiniz ya da sezon sonu ben elimi kolumu sallaya sallaya Mevlüt’ü bonservissiz götürürüm demiş. Biz Eskişehirspor’u hiç kimseye tehdit ettirmeyiz” ifadelerini kullandı.

Eskişehirspor'da yeni sezonda forma hasreti çeken Mevlüt Çelik hakkında çıkan iddialara cevap verdi. Mevlüt, “Hakkımda çıkan sözleşme yenilemedi haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Bugüne kadar hiçbir yönetici de yanıma gelip bana ya da menajerime sözleşme yenilemek için talepte bulunmamıştır. Eleştirebilirsiniz ama yanlış konuşamazsınız” ifadelerine yer verdi.
1000
icon
ali 28 Ekim 2019 19:55

bu mixer murat diri nin ne olüsünü be de dirisini istemiyoruz..

0 6 Cevap Yaz
KENAN KOÇ 24 Ekim 2019 15:54

BAK MURAT DİRİ YİNE ÖN PLANDA ...ŞİMDİ DE MENAJERLIK İŞLERİ..... YAA ARKADAŞ BU FUTBOLCU ÇOCUKLAR GEREKEN FEDAKARLIGI YAPIYORLAR SEN MERAK ETME... BU ASLANLAR COK PARASIZ TOP OYNADI...SEN SÜREKLİ EKRAN KARSINA CIKMA LUTFEN MURAT DİRİ..... BEN BİR TARAFTAR OLARAK SENİ SEVMİYORUM...YAPMACIK TAVIRLARINDAN RAHATSIZ OLUYORUM.... ^^ÇARE MURAT DİRİNİN GİTMESİ^^

0 18 Cevap Yaz
pompeo 23 Ekim 2019 22:38

gina geldi artik bu diri denilen heriften ...

0 32 Cevap Yaz
Tor 23 Ekim 2019 16:42

Bu diri denilen adam ortalığı karıştırmaktan başka bir şey yaptığı yok ...yalan yanlış söylemleri ile .

0 46 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Anadolu Gazetesini Facebook'ta da takip edin, habersiz kalmayın!