alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Metin Güler TOBB'u ziyaret etti

Videoyu Aç Metin Güler TOBB'u ziyaret etti
A
a

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, beraberindeki heyet ile birlikte Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaret 23 Nisan Pazartesi günü TOBB Birlik Binası’nda gerçekleşti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeniden başkan olarak seçilen ETO Başkanı Metin Güler’i tebrik ederek, başarılar diledi. ETO’nun yeni yönetim kurulu ve meclis divanına da başarı dileyen Hisarcıklıoğlu, Eskişehir Ticaret Odası’nın üyelerin sorunlarının devlet erkanına iletilmesinde önemli bir misyon üstlendiğini söyledi. Eskişehir Fuar Kongre Merkezi ve ETO Hizmet Binası projesinin de şehre değer katacağını kaydeden Hisarcıklıoğlu, projenin şehrin ekonomisine ciddi katkılar sağlayacağını dile getirdi.

Metin Güler TOBB'u ziyaret etti

Güler üyelerin sorunlarını TOBB’a iletti
Ziyarette üyelerin talep ve beklentilerini TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na aktaran ETO Başkanı Metin Güller, inşaat sektöründe yaşanan durağanlığa dikkat çekerek, sağlık sektöründe kamu alacaklarının zamanında ödenmemesinin üyeleri mağdur ettiğini kaydetti.  Yemek çekleri konusunda TOBB nezdinde girişimler yapıldığını da kaydeden Güler, bu sayede yeni düzenlemeler için bakanlık nezdinde adım atıldığını kaydetti. Güler, ayrıca Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nin son durumu hakkında Hisarcıklığlu’na bilgi verdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat