alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Meteorolojiden Eskişehir'e son dakika uyarısı: Öğleden sonra...

Videoyu Aç Meteorolojiden Eskişehir'e son dakika uyarısı: Öğleden sonra...
A
a

Eskişehir için meteorolojiden son dakika uyarısı geldi, bugün öğleden sonra saatlerinde metrekareye 50 kilograma kadar yağış görebiliriz

Eskişehir son dakika haberi: Eskişehir için meteorolojiden son dakika uyarısı geldi, bugün öğleden sonra saatlerinde metrekareye 21-50 kilograma kadar yağış düşebileceğine dikkat çekildi.
Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak, Denizli, Bolu, Karabük, Kastamonu, Eskişehir ve Çankırı çevreleri ile Ankara'nın batı ilçelerinde bugün öğleden sonra yerel olarak kuvvetli yağışlar bekleniyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünün duyurusuna göre Trakya, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ve Batı Karadeniz ile Kocaeli, Sakarya, Bursa, Bilecik ve Çorum çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak meydana geleceği tahmin ediliyor.
Yağışların, öğleden sonra Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak, Denizli, Bolu, Karabük, Kastamonu, Eskişehir ve Çankırı çevreleri ile Ankara'nın batı ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması (metrekareye 21-50 kilogram) öngörülüyor. Bu illerde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbirli ve dikkatli olunması gerekiyor.
Sıcaklıkların, iç ve doğu kesimlerde artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı öngörülüyor. 
Rüzgarın ise genellikle kuzey yönlerden, zamanla güney, iç ve doğu bölgelerde güney ve güneybatı (lodos) yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, öğleden sonra Güney ve İç Ege, Göller Yöresi ve İç Anadolu'nun güney kesimlerinde kuvvetli eseceği tahmin ediliyor. 


 
1000
icon
Önemli olan 26 Mayıs 2020 12:03

Önemli olan yarın yağmaması, malum yarın 4 günlük ev hapsi cezası bitmiş oluyor. Tam nefes almaya diye çıkıp ıslanmayalımda gerisi mühim değil

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat