alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Mesut Hoşcan Eskişehirspor için söz verdi!

Videoyu Aç Mesut Hoşcan Eskişehirspor için söz verdi!
A
a

Eskişehirspor'da yeni başkan seçildi ve Mustafa Akgören göreve başladı. Camiadan destek bekleyen Akgören'e eski başkan Osman Taş'tan sonra Mesut Hoşcan da destek sözü verdi.

Eskişehirspor Kulübü eski başkanlarından Mesut Hoşcan, göreve yeni gelen Mustafa Akgören ve yönetimine başarılar dileyerek destek sözü verdi. Eskişehirspor kulübü genel kuruluna katılan tek eski başkan olan Mesut Hoşcan, başkanlık görevine seçilen Mustafa Akgören’i tebrik eden ilk kişi oldu.2013 yılında yönetiminde yer alan Mustafa Akgören’in göreve gelmesine sevinen Hoşcan, genel kurul sonunda Akgören’i tebrik ederek her zaman destek olacağı mesajını verdi.

Denetim Kurulu’na teşekkür

Eskişehirspor’da yönetimin istifa etmesinin ardından, sahipsiz kalan kulüpte, görevi devralan ve genel kurula gidilmesini sağlayan denetim kurulu üyeleri Nurettin Savaş, Engin Kükrer, İsmet Süder ve yedek üye Suat Çetintaş, bir aydır yürüttükleri görevi Pazar günü tamamladı. Kulübün ihtiyaçlarının karşılanması, maç giderlerinin ayarlanmasında başrol oynayan deneyim kurulu çok önemli sorumluluk yüklenmişti. Denetim Kurulu Üyesi Engin Kükrer, genel kurulda yaptığı konuşmada, bir aydır takıma destek veren işadamlarına, Emniyet Müdürü Engin Dinç’e, takıma prim toplayan taraftarlara, teknik kadro ve futbolculara teşekkür etti.
Kaynak : Anadolu Gazetesi
Arıman masaustu reklami
1000
icon
EKREM DOGRU 27 Kasım 2019 03:50

sadece Pinto nin parasini ver yeter

0 8 Cevap Yaz
Yavuz 26 Kasım 2019 23:18

Destek olacağım diyor..Zamanında büyük hatalar yapılmış olsa da yardım edeceğim diyene neden engelliyorsunuz. EsEs için birleşme vakti gelmedi mi.Eski başkanlar 1-2 dosyayı kapatmaya yardımcı olsunlar. Mesafe alınır.

5 8 Cevap Yaz
Şimşek

Okadar eses sevseydi düştüğümüz sene sezon ortasında bırakırdı kendi egosu yüzünden takım bu halde şimdide çıkmış desteğim diyor kapat Ozan eski dosyaları

4 9
Kızılcıklı Tayfa 26 Kasım 2019 19:52

Sen tır isine devam et sakin karisma biz hallederiz

5 15 Cevap Yaz
pompeo 26 Kasım 2019 19:20

yavv .. su pintonun dosyasini kapatsin bari ...

1 19 Cevap Yaz
ercan 26 Kasım 2019 19:03

ey hoşcan senin yönettiğin zamanı biliyoz sen destek olma yeter

5 15 Cevap Yaz
bilek26 26 Kasım 2019 18:42

Bütün eski yöneticilerin destek vermesini bekliyorum, hiç zor değil artık ayrışma yok birleşme var.

4 10 Cevap Yaz
Eses 26 Kasım 2019 15:57

Aman destek falan olma uzak dur yeter

4 29 Cevap Yaz
bilek26

elini taşın altına şu veya bu şekilde koyacakları engellemek mi amacınız yeter kusacaksanız içinize kusun.

7 5
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat