alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Sokaktaki dostlarımız için bir fikrimiz var!

Sokak hayvanları için bir araya gelmişler. Mama dağıtımı, kulübe, sağlık kontrolleri ve aşılarını aldıkları destek ile karşılıyorlar. Destek dediysem gözünüzde kesinlikle büyütmeyin!

19 Mayıs 2019 09:58
A
a
Güzel şeyler hiç bir zaman tesadüf değildir...
Bir grup genç ve duyarlı arkadaşlarımız bir araya gelerek güzel bir proje hazırlamışlar. Espark AVM içerisinde hayvan kulübeleri ve maketler ile süsledikleri stantları dikkatimi çekti. Duyarlılığa davet eden sloganları ile süslemişler stantlarını...
Sokak hayvanları için bir araya gelmişler. Mama dağıtımı, kulübe, sağlık kontrolleri ve aşılarını aldıkları destek ile karşılıyorlar. Destek dediysem gözünüzde kesinlikle büyütmeyin!
20 TL bile yetiyor bir kap mama için...
Aldıkları sorumluluk bununla da kalmıyor. Sokak hayvanları için mama desteği yapmak isteyen duyarlı vatandaşlar, kendi mamalarını alıp standa bırakabiliyor. Onlar yerine sokak hayvanlarına da dağıtımını yapıyorlar. Bu standı ister maddi bir destek için isterseniz de mama bırakmak için ziyaret edebilirsiniz. Prlife Organizasyon adı altında buluşan bu genç organizasyon topluluğu 10 Mayıs tarihi itibariyle bu standı açmışlar. Ağustos ayı sonuna kadar AVM'nin giriş katındaki stantlarını bulabilirsiniz. Ankara'da bir AVM'de başlayan kampanyanın ikinci durağı Eskişehir olmuş. Ayrıca Eskişehir'de farklı noktalarda da stant açmayı planlıyorlar. Eskişehir'den sonraki durakları Bursa olacak ve tüm illerde bu projeyi gerçekleştirmeyi hedefliyorlar. Kampanya vatandaşların ilgisini oldukça çekiyor. Bir vatandaş otelindeki kullanılmayan tüm battaniyelerini bile bağışlamış!
Stant içerisindeki görevli arkadaşlar bağış yapanlar için güzel bir anı da hediye ediyorlar. Bağış yapan kişilerin isimlerinin bulunduğu Teşekkür Belgesi, Onur Belgesi gibi hoş bir hatıra bırakıyorlar sizlere. Kampanyaya sosyal medya üzerinden okuyucularımızın da destek vermelerini isterim. Facebook ve instagram üzerinden ''bimamabipati'' adı altından takip edebilir ve önerebilirsiniz. Kampanyanın organizasyon ekibini ve destekleyen herkesi gönülden kutluyorum. Umarım bu proje bir çok kişiye örnek olur. Biliyorsunuz ki yaşamak onlarında hakkı...
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat