alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehirspor’da Koca dönemi

Cuma günü gerçekleşen kongre sonunda Eskişehirspor’un 23’üncü Başkanı Erkan Koca oldu. Sayın Koca’ya başarılar dileriz.

16 Ocak 2023 08:32
A
a
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Cuma günü gerçekleşen kongre sonunda Eskişehirspor’un 23’üncü Başkanı Erkan Koca oldu. Sayın Koca’ya başarılar dileriz. Eskişehirspor’un son üç başkanının tribünden geldiğini görüyoruz. Normalde kulüp başkanlığı, hele ki Eskişehirspor gibi önemli bir markanın başkanlığı çok büyük bir prestijdir. Özellikle Anadolu şehirlerindeki işadamları, bu prestiji başkalarına bırakmak istemezler. Ancak Eskişehirspor söz konusu olduğu zaman işadamlarımızın kaçtığını görüyoruz. Böyle olunca da Mustafa Akgören gibi, Mehmet Şimşek gibi taraftarın içinden gelen kişiler başkan oluyor. Aslında borçsuz, dertsiz ve tasasız bir kulüp olsak, en iyisi taraftarın içinden gelen bir kişinin başkan olması olur. Fakat kulüp öyle bir noktada ki, deplasmana otobüsle giden futbolcularımızın uğrak yerinde içtiği çorbaların parasını denkleştirmek bile zor oluyor.
Eskişehirspor’u seven herkesin Erkan Koca’yı destekleyeceğine inanıyorum. Çok zor bir dönemdeyiz ve eğer ki amatör kümeye düşersek, bir daha toparlanamayız. Eskişehirspor’un yapması gereken şey direnmek. Direnip kümede kalmalıyız. İktidarlar değişir, ekonomi düzelir ve yeni yeni bir dönem başlar. Eskişehirspor da yeni dönemde toparlanabilir.
Erkan Koca ve arkadaşlarına başarılar dilerken, bir önceki Başkanımız Mehmet Şimşek’e de teşekkür ederiz. Eskişehirspor tarihine geçecek kadar başarılı oldu. Allah yolunu açık etsin.
 

TOKİ’nin şanslıları belli oldu

TOKİ tarafından Eskişehir’de yapılacak olan 2 bin 311 konutun 1.800’ünün kura çekimi yapıldı. Eskiler bilirler, internetin olmadığı ve Eskişehirspor’un 1’inci ligde olduğu dönemlerde kulağımıza radyoyu götürür, TRT’nin yayınladığı maç yayınlarını dinlerdik. İşte şimdi de o günleri hatırlatan görüntüler yaşandı. Pek çok arkadaşım kura çekimini cep telefonundan radyo dinler gibi dinledi.
Türkiye’de pek çok kişinin başını sokacağı, emekliliğinden içinin rahat edeceği bir evi yok. Toplu Konut İdaresi’nin yaptığı bu evler, az da olsa ihtiyaca cevap verecektir. Söz konusu konutların çok pahalıya geldiği açık. Ancak uzun süren taksitlerle başka türlü ev alamayacak olan vatandaşlarımız da ev alma imkanına kavuşuyor. Eğrisiyle – doğrusuyla bu icraat iktidarın yaptığı olumlu bir adımdır. Umarız Eskişehir’deki 1.800 şanslı yurttaşımız ödeme zorluğu çekmeden, bir an önce evlerine kavuşurlar.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat