alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

EsEs yönetimi bu ayıbı düzeltmeli…

Yeni Atatürk stadyumumuz Eskişehirspor’un maçlarını oynadığı 90 dakikalık bir tesis olmaktan ziyade bir vitrin, bir temsil ve mesaj niteliğindedir.

14 Eylül 2021 08:56
A
a
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yeni Atatürk stadyumumuz Eskişehirspor’un maçlarını oynadığı 90 dakikalık bir tesis olmaktan ziyade bir vitrin, bir temsil ve mesaj niteliğindedir.
Dolayısı ile stadyumun içinde reklamdan, tabelasına, iç duvarları süsleyen figürler, fotoğraflar ve çeşitli tasvirlere kadar her detayı çok önemlidir.
 
Geçtiğimiz Pazar günü bu vitrinde beni çok rahatsız eden bir tablo ile karşılaştım. Bu benim nazarımda bir eksik değil büyük bir ayıp, büyük bir vefasızlıktı.
 
Kiminiz bilirsiniz, Stadyumun karma alanında Eskişehirspor’a Aziz Bolel’den başlayarak Başkanlık yapmış isimlerin görev yaptıkları dönem ve fotoğraflarının bulunduğu bir köşe vardır.
 
Kim Başkanlık yaptıysa, ne kadar süre görev aldığı fark etmeksizin fotoğrafı orada bulunur…
 
2 sene önce o alanı en son gittiğimde bir sorun, bir eksik yoktu. Son yıllarda sıkça ve olağanüstü kısa süreli yönetimler olmasına rağmen sıralama bozulmadan eksiksizce devam edip gidiyordu.
 
Ancak Pazar günü söz konusu duvarda ciddi bir boşluk daha doğrusu Eskişehirspor tarihinin 3 yıllık bir döneminin boşluk verilmeden atlandığını görünce kendimi çok rahatsız hissettim.
 
Duvardaki sıralama şu şekildeydi
 
Halil Ünal, Nebi Hatipoğlu, Halil Ünal, Mesut Hoşcan, Mustafa Akgören…
 
Yani stadyumun duvarına bakarsak
 
Mesut Hoşcan’dan göreve gelen Halil Ünal ardından sırasıyla Sinan Özeçoğlu, Halil Ünal, Kaan Ay, Osman Taş dönemleri hiç yaşanmamış, hiç olmamış şekildeydi.
 
Ne görev yaptıkları dönem ne de fotoğrafları duvarda yer almıyordu.

Eskişehirspor Başkanları 14 09 2021
 
Sevin, sevmeyin, başarılı ya da başarısız olsunlar fark etmez. O vitrinde bunu eksik bırakmanın, böyle bir boşluğun izahı olamaz.
 
Niyet kötü olmasa, bir ihmal bile söz konusu olsa bu büyük ayıptır.
 
Siz kongre üyelerinin oyları ile seçilmiş ve bu kutsal görevi 2 ay bile ifa etmiş isimleri yok sayamazsınız.
 
Kulübe 11 milyon lira parayı harcamış Sinan Özeçoğlu!
 
O zor günlerde transferi açan ve takımı ligde tutan Kaan Ay!
 
Ana, Baba evini bile yok pahasına satarak kaynak yaratmaya çalışan Osman Taş!
 
Bu isimler o duvarda eksik kalamaz.
Mevcut yönetim henüz yeni ve bu konuda sorumlu tutmak uygun kaçmaz ama bu ayıbı bir an önce düzeltmek artık onların görevidir.
 
Hele ki söz konusu yönetimlerde mevcut Başkan Mehmet Şimşek başta olmak üzere pek çok yöneticinin görev yaptığını düşünürsek, bir sonraki maça o tabloyu eksiksiz göreceğimi umuyorum.
 
Çünkü vefa, hakkaniyet ve Eskişehirsporluluk duruşu bu eksiğe razı olmaz !
 
Ariman web reklam 2
1000
icon
pompeo 15 Eylül 2021 13:05

asil pancarcinin, lojistikcinin ve laylaylomcunun resmi asilmasaydi olurdu .. baskanlarin fotograflarinin altina söylenilen sözleri ve yaptiklari icraatlari yazilsin ... bir sonraki nesil bilsin ... kimin ne yaptigini ve kac kaclik adam oldugunu ....

0 0 Cevap Yaz
pompeo 15 Eylül 2021 12:58

fotografi asilmayan baskanlar „onlardan“ olmadigi icin yok sayiliyor ... kendilerinden olmayanlari tehlike olarak görüyor kulübü batiran tayfa ... neyse ... yirttilar simdilik .. hesap soran cikmadi

0 0 Cevap Yaz
Eses 15 Eylül 2021 12:17

O tablolarda kulübe hayırlı hizmetleri dokunanlar ile borç batağına sokup bu hale getirenlerin yan yana olması sizi üzmez mi? Bence bazılarının Rahmetli Aziz Bolel, Aydın Arat, Ahmet Sezer, v.s. ile yan yana olması bence doğru değil. Ayrıca olmamasını eleştirdiklerinizden Osman Taş dışındakilere katılıyorum.

0 0 Cevap Yaz
furemen 14 Eylül 2021 17:25

Habere yüzde yüz katılıyorum.Her ne yapmış olursa olsun kongre üyelerinin oyu ile seçilmiş her başkan asgari saygıyı hak eder.Kaan AY,Sinan ÖZEÇOĞLU,Osman TAŞ hizmet etmedi mi?

2 6 Cevap Yaz
Oğuz Ertül 14 Eylül 2021 15:00

Bence çok doğru olmuş hatta daha öncekilerden de kaldırılması gerekenler var diye düşünüyorum.

3 4 Cevap Yaz
messinin eniştesi 14 Eylül 2021 13:19

osman taş güzellemeleri? biz seni esesli bilirdik bro.

4 3 Cevap Yaz
Mustafa eyigün 14 Eylül 2021 13:05

HALİLLE MESUTU ORDAN KALDIRIP TAKİMİ REZİL EDENLER SATANLAR BÖLUMÜNE ASSINLAR

2 11 Cevap Yaz
Marmara kazım 14 Eylül 2021 10:02

Bence doğru yapmışlar

11 4 Cevap Yaz
Cafer Karagülle

Cebinden12 milyon harcayan Sinan Özeçoğlu, transferi açıp ligde tutan Kaan Ay, yaptığı dönemde takımı elinde tutmak için 4 diaresini satan Osman Taş fotoları yoksa ve sizde buna doğru diyorsanız, Ben de sana Mustafa Akgören sen misin kardeşim diye sormadan edemiyorum... :)

2 5
Kızılcıklı Tayfa 14 Eylül 2021 09:25

Tek başkan Nebi Hatipoğlu gerisi yalan

7 12 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat