alexa

17 Temmuz Oğlak burcunda kısmi ay tutulması, saat: 00:38

Üzülme, severek taşıdığını sandığın o yükler bir bir düşüyor omuzundan. Uçabildiğini yeni keşfeden bir kuş gibi özgürlüğe kavuşacaksın zamanla

16 Temmuz 2019 08:56
A
a
Ay tutulmaları genellikle dişi enerjiyi kadınları sembolize eder. Ay tutulması aynı zamanda bir dolunayı yansıttığı için bitişleri ve sonlanmaları çağırır. Kadın bir arkadaşınızla iletişiminiz, ilişkiniz yeniden güncellenmek adına tutulma enerjisi ile birlikte sarsılabilir. Onu artık bu kadar sık göremeyebilirsiniz veya bir daha konuşmama kararı alabilirsiniz. Tutulma esnasında önemli bir rol oynayan ay/eris karesi gizli kalan ve üzeri örtülen şeyleri açığa çıkarıyor. Dişi enerjinin karanlıkla olan savaşı ve aynı zamanda kendi karanlık tarafı ile olan mücadelesidir. “ Tutulma esnasında Ay, Satürn ile birlikte Güney Düğümü’ne de yakın temasta olduğu için eski karmaları ve negatif karmik bağları yakıp yok etmek için harika bir zamanlamadır. “ Yani yaşadığınız her olay bir önceki eyleminizin diyeti ya da ödülü olabilir. Hepsine gönüllü olun ve burada bu olayla ilgili size verilmek istenen mesaj ne onu bulun. Ayrıca 2 Temmuz’da yaşanan Güneş tutulması ile ilgili de sizi bilgilendirmem gerekirse; Her Güneş tutulmasında genelde hayatımızda ki erkek figürler ile ilgili bitiş, başlangıç ve gündemler oluşur. Güneş arketipi babayı da sembolize ettiği için aileyi, köklerimizi ve baba/ çocuk ilişkisini yansıtır. Köklü değişiklikler tutulma etkisinin başlaması ile temel atar hayatımıza. Güneş Aslan burcunun yönetici gezegeni olduğu için aslanlar ilk etkiyi alanlardır. Ay tutulmaları, sonları sembolize ettikleri için daha duygusal geçerler. Dolunayda gerçekleşen ay tutulması neredeyse her zaman duygusal bir zamandır. Anılar ve rüyalar yüzeye çıkar genellikle. Geçmiş ile boğuşmak yerine geçmiş zamanın kayıplarından, eksiklerinden yola çıkarak geleceği en iyi haliyle inşa etmeye niyet etmek gerekebilir. Ay Yengeç burcunun yönetici gezegeni olduğu için yengeçler ilk etkiyi alanlardır.

KONTROL DIŞI GERÇEKLEŞEN EYLEMLER
Aslında Tutulmalar her zaman bize bir dost yakınlığıdır, çünkü seni, beni, bizi korumaya yardımcı olmak için var olur enerjileri.  Her zaman bizlere en gerçeği göstermek adına sahte bağları kopardığı için minnettar olmalıyız. Ay tutulması size hak etmedikleri halde duygusal bağlar kurduğunuz bir takım kişi ve olayların gerçek yüzünü aşikar edecektir. Hazır mısınız? Yoğun duygusal bir ay tutulması yaşayacağız. Tutulma, Eris adında bir başka cüce gezegenle sert kontakt halindedir. Bu, ay tutulmasının etkisi boyunca (6ay ) birçok karanlık sır ve kötü davranışa maruz kalabileceğimizi gösteriyor. 
Çatışma ve kargaşaya yol açtığı gibi ilişkilerimizde, toplumda ve kültürde çarpıcı bir dönüşüme neden olacaktır. Kaos düzeni getirecek ama kaostan ise yalnızca kalben güçlü, niyeti temiz ve bilinci farkındalıklı olan insanlar yararlanabilecek. 

AY PLUTO KAVUŞUM / DERİN SULAR
Sizi karanlık kuyularda derin duygular ile savaştıran bir etkileşim olacak.  Bilinçaltınızda derinlerde gömülmüş olan bir hatırayı veya duyguyu tetikleyebilecek. Duygularınız konusunda takıntılı olabilirsiniz ve başka herhangi bir şeye odaklanmakta sorun yaşayabilirsiniz. Hayaller, vizyonlar, psişik izlenimler veya sezgisel içgörüler ruh halinizi derinden etkileyebilir. Kadınlarla etkileşimler özellikle yoğun ve net olacaktır. Sezginiz doğru olabilir ancak rasyonel düşünce süreçlerinizi ve bilinçli değerlendirme becerilerinizi gizleyebilir bu etkileşim.  İlişkilerde kıskançlık, suçluluk-ihmali, tehditler, korkutma, şiddet veya kendine zarar verme gibi kontrol ve manipülatif davranışlarla uğraşmanız gerekebilir. Duygularınızı anlamak için derin düşünme, kendi kendini analiz etme veya başka bir teknikle kendi zorlu duygu ve davranışlarınızı aşmalısınız.

KENDİNE DÜRÜST OLMAK ZORUNDASIN
Bir ay tutulması etkisi en belirgin üç aya kadar sürebilir, bir noktada volkanik bir temizleme sağlayabilir. Bu kasvetli ve zorlu olabilir, ancak temizlik ve iyileşme süresi bittiğinde neşeli bir doğum zamanı gelecektir. Sen kendinden ne doğurmak istersin? Kendine bir hedef belirle. Ben daha geniş kitlelere ulaşmak adına kendimden bir ışık doğurmak istiyorum. Koruyucu bir ışık olduğu gibi ve belki de insanların bana baktıkları anda enerjilerini yükselten bir ışık olmalı.  Ya sen? Sizler de biliyorsunuz ki Tutulmaların kötü bir ünü vardır çünkü insanların alışkanlıkları ve alıştıkları bir anda yok olabilir. Beklemedikleri kişiler tarafından darbe alabilirler. Beklemediğimiz bu kişiler tutulma enerjilerinin hayrımıza çalışan manyetik frekansları, enerjileri olmasa bir ömür arkamızdan iş çevirmeye devam edeceklerdi. Tutulmalar “ kral çıplak” diyor. Eğer inatla büyümeye ve gerçekleri görmeye direniyorsanız, Ay tutulması canınızı çok yakacaktır. Ay tutulmaları son derece duygusal zamanlardır, bu yüzden gerçekten sessizce oturmamız ve ne olduğunu dinlememiz gerekir, çünkü duygularımız psişik barometremizdir.  Kendini duymalısın. Kendinden kaçtığın, yüzleşmekten korktuğun ne varsa artık levhalar çıkmaz sokak diyor üzgünüm. Bu süreç tekamülünüze katkı olsun ve sizi her anlamda geliştirsin. Sevgiler…

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

AYD Yapı