alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Mahalle Ve Çarşı Bekçileri İlçenin Huzuru İçin Sürekli Devriye Geziyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Mahalle Ve Çarşı Bekçileri İlçenin Huzuru İçin Sürekli Devriye Geziyor
A
a

Afyonkarahisar’In Bolvadin İlçesinde Polis Ekipleri Mahalle Ve Çarşı Bekçileri İle Geceleri De İlçenin Huzur Ve Güvenliğinin Sağlanması İçin Yoğun Bir Mesai Harcamaya Devam Ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde polis ekipleri mahalle ve çarşı bekçileri ile geceleri de ilçenin huzur ve güvenliğinin sağlanması için yoğun bir mesai harcamaya devam ediyor.
Bolvadin’de geceleri sokak sokak, cadde cadde devriye gecen mahalle ve çarşı bekçileri ile polis ekipleri yaşanabilecek olumsuz olaylara karşı etkin bir mücadele sergiliyor. Halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması, çarşı ve mahallelerin kontrol altına alınması amacıyla görev yapan mahalle ve çarşı bekçileri ile polis ekipleri ile gece sabaha kadar sokak sokak, cadde cadde devriye gezerek olabilecek olaylara karşı etkin bir mücadele yürütüyor. Bolvadin İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan bekçiler ve polisler sokaklarda otomobilleri, camileri, okulları, apartmanları, kabristanlıkları, parkları ve hemen her yeri gezerek huzur ve asayişin sağlanması için sürekli devriye geziyor.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir