alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Lösev’Den Yaşam Sertifikası

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Lösev’Den Yaşam Sertifikası
A
a

Lösev Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, Belediye Başkanı Alim Işık'ı Makamında Ziyaret Ederek, Başkan Işık’A Lösev Yaşam Sertifikası’Nı Takdim Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
LÖSEV Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, Belediye Başkanı Alim Işık’ı makamında ziyaret ederek, Başkan Işık’a LÖSEV Yaşam Sertifikası’nı takdim etti.
Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, Belediye Başkanı Işık’ın makamında gerçekleşen ziyarete lösemi hastalığı ve LÖSEV’in çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Lösemi hastalığının bulaşıcı olmayan, tedavi edilebilen bir hastalık olduğunu vurgulayan Durukan, löseminin tedavisinde gönüllülük esasının çok önemli olduğunu belirtti.
Kütahya Belediyesi’nin LÖSEV ve Lösemili çocuklar için üstüne düşen görevi yerine getireceğini dile getiren Başkan Işık, LÖSEV’in en önemli sivil toplum kuruluşlarından birisi olduğunu hatırlatarak, bağışlanan her kanın yeni bir hayat olduğunun unutulmaması gerektiğini ifade etti.
Ziyaret sonunda LÖSEV Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, Başkan Işık’a LÖSEV’e verdiği desteklerden dolayı LÖSEV Yaşam Sertifikası verdi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat