alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kütahya Protokolü Romanlarla İftarda Bir Araya Geldi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya Protokolü Romanlarla İftarda Bir Araya Geldi
A
a

Kütahya Protokolü Romanlarla İftarda Bir Araya Geldi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya protokolü, Dünya Romanlar Günü nedeniyle Romanlarla iftarda bir araya geldi.
Katılımlarından dolayı konuklarına teşekkür eden Vali Ali Çelik, “Bugün birbirimizi anlamak, tanımak için bir fırsat. Konuşarak en önemlisi de birbirimizi dinleyerek sorunlara çözüm bulacağız. Bizi biz yapan farklılıklarımızla, bir arada, birlikte çok güzeliz. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. İyi ki varsınız” diye konuştu.
Osmangazi Mahallesinde devam eden kentsel dönüşüm projesi hakkında da konuşan Vali Çelik, “Sizin hoşnut olmadığınız hiç bir şey yapılmayacak. Çevre ve Şehircilik Bakanımız, milletvekillerimiz, belediye başkanımız, hep beraber kamunun yararı neyse onun takipçisi olacağız” dedi.
Roman vatandaşlardan da çalışmalara destek vermesini ve gayret göstermesini isteyen Vali Çelik, “Hep beraber çocuklarımıza güzel bir gelecek hazırlayabiliriz” ifadelerini kullandı.
Kütahya İl Özel İdaresi’nde düzenlenen iftar programına; Kütahya Valisi Ali Çelik’in yanı sıra AK Parti milletvekilleri İshak Gazel, ve Ceyda Çetin Erenler ile Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ile protokol üyeleri katıldı.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir