alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kütahya’Da Sıcak Asfalt Çalışmaları

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kütahya’Da Sıcak Asfalt Çalışmaları
A
a

Kütahya Belediyesi, Ulaşım Yatırımlarını Aralıksız Olarak Sürdürüyor. Son Olarak Bölücek Mahallesi'nde Yapılan Asfalt Kaplama Çalışmalarını Yerinde İnceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Saha Ekiplerine Kolaylıklar Dileyerek, Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Belediyesi, ulaşım yatırımlarını aralıksız olarak sürdürüyor. Son olarak Bölücek Mahallesi’nde yapılan asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, saha ekiplerine kolaylıklar dileyerek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Kütahya Belediyesi, vatandaşların kent genelinde daha konforlu yollarda seyahat etmesini sağlamak için sıcak asfalt, sathi kaplama ve parke serim çalışmalarını sürdürüyor. Şehir genelinde pek çok noktada eş zamanlı olarak yol yapım işlerini sürdüren Kütahya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kısa sürede hızlı ve etkin çalışmalarıyla konforlu ve güvenli yollar oluşturuyor. Son olarak Bölücek Mahallesinde yapılan asfalt serim çalışmasını, Başkan Işık yerinde inceledi.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Işık, saha ekiplerine kolaylıklar diledi. Mahalle sakinleriyle de bir araya gelen Başkan Işık, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat