alexa

Kurt nakliyecilerin sorunlarını dinledi

Videoyu Aç Kurt nakliyecilerin sorunlarını dinledi
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yasin Savaş ile bir araya geldi.

Yapılan görüşmede Yasin Savaş’a çalışmalarında başarılar dileyen Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri herkes gibi ekonomik sorunlar arasında zor günler geçiriyor. Akaryakıt fiyatları, yedek parça pahalılığı, işlerin azlığı, köprü ücretleri gibi faktörler onları zora sokuyor. Bizi ağırladıkları için kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yasin Savaş ise Başkan Kurt’a teşekkür ettiğini belirterek, "Başkanım Kazım Kurt, bize zaman ayırdı, karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Kazım Kurt, halkın yanında bir belediye başkanı. İlgisinden dolayı kendisine teşekkür ederim" şeklinde konuştu.


Başkan Kurt, Diyanet-Sen Başkanı Köroğlu'nu ziyaret etti

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Diyanet-Sen Eskişehir Şube Başkanı İlhan Köroğlu ile bir araya geldi. 

Diyanet-Sen Eskişehir Şubesi’ni ziyaret eden Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Diyanet-Sen Şube Başkanı İlhan Köroğlu ile bir araya geldi. Başkan Kurt, Köroğlu’na çalışmalarında başarılar diledi. Ramazan ayının kötü sözden arınma, yardımlaşma, dayanışma, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının güçlendirildiği bir ay olduğunu söyleyen Başkan Kurt, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diledi. Herkesin örgütlenmesinden yana olduğunu ifade eden Başkan Kurt, "Ramazan ayında yoğun şekilde çalışan din adamlarımıza önemli görevler düşüyor. Hoşgörü dinimizin iyiliklerini, güzelliklerini yurttaşlarımıza en iyi şekilde anlatmaları gerekiyor" dedi. 

Başkan Kurt’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Köroğlu ise "Odunpazarı Belediyesi, Ramazan ayında her gün Odunpazarı’nın bir mahallesinde iftar yemeği veriyor, Odunpazarı Belediyesi Aşevi ise binlerce ihtiyaç sahibi vatandaşımıza sıcak yemek sunuyor. Ben tüm bunlar için Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt’a teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat