alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kurban Kesimi Esnasında Yaralanan 20 Kişi Hastanenin Yolunu Tuttu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kurban Kesimi Esnasında Yaralanan 20 Kişi Hastanenin Yolunu Tuttu
A
a

Afyonkarahisar’Da Kurban Kesimi Esnasında Çoğunluğu Kesici Aletlerle Yaralanan 20 Kişi Hastanelik Oldu. Kolundan Bıçak Darbesi İle Yaralanan Ve Durumu Ciddiyetini Koruyan Bir Kişi İse Ameliyata Alındı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da kurban kesimi esnasında çoğunluğu kesici aletlerle yaralanan 20 kişi hastanelik oldu. Kolundan bıçak darbesi ile yaralanan ve durumu ciddiyetini koruyan bir kişi ise ameliyata alındı.
Yurt genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar’da da sabah erken saatlerde başlayan kurban kesiminde acemi kasaplar hastanenin yolunu tuttu. Yaralanan 20 kişinin büyük çoğunluğunun bıçak ve satır gibi kesici aletlerle elleri başta olmak üzere vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralandıkları, bir kısmının ise hayvan tepmesi sonucu hastanelik olduğu belirtildi. Yaralananlar Afyonkarahisar Devlet Hastanesi başta olmak üzere çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı. Kurbanlık kesimi esnasında kolundan yaralanan bir kişi ise ameliyata alınmak üzere üniversite hastanesine sevk edildi.
Yetkililerden alınan bilgilere gün içerisinde hastanelik olan acemi kasapların sayılarından artış olabileceği kaydedildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat