alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kırsal Turizme Yönelik Faaliyetlerin Artırılmasını Amaçlıyorlar

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kırsal Turizme Yönelik Faaliyetlerin Artırılmasını Amaçlıyorlar
A
a

Teke Yöresi Türkmen Derneği’Nden Müftü Erhun’A Ziyaret

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Teke Yörük Türkmen Kültürü Araştırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Havali Özdemir Şahin, amaçlarının kırsal turizme yönelik faaliyetlerinin artırılması olduğunu anlatan, "Teke yöremiz ile Bilecik arasında gönül köprüsü kurulması amaçlıyoruz" dedi.
Dernek yönetici ve üyeleri Bilecik İl Müftüsü Ali Erhun’u makamında ziyaret ederek, dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Amaçlarının kırsal turizme yönelik faaliyetlerinin artırılması olduğunu anlatan Şahin, "Kırsal turizme yönelik faaliyetlerinin artırılması ve Burdur, Isparta, Denizli, Antalya ve Muğla yöresinin ürünlerinin tanıtılması, yetiştiriciliğinin benimsetilmesi, Teke yöremiz ile Bilecik arasında gönül köprüsü kurulması amaçlıyoruz. Bu kapsamda bugün Bilecik İl Müftüsü Ali Erhun’u makamında ziyaret ederek, dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdik" dedi.
Bilecik İl Müftüsü Ali Erhun, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. Günün anlam ve önemine binaen dernek üyeleri Müftü Ali Erhun’a hediye takdim etti.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat