alexa

Kesikbaş ve Küpeli’den açıklama

Videoyu Aç Kesikbaş ve Küpeli’den açıklama
A
a

Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) seçimleriyle ilgili Celalettin Kesikbaş ve Nadir Küpeli açıklama yaptı.

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanlığına aday olan Nadir Küpeli ve Celalettin Kesikbaş EOSB seçimlerinin tekrarlanması ile ilgili açıklama yaptı.

Celalettin Kesikbaş, EOSB seçimleriyle ilgili iddialarında haklı çıktıklarını belirterek;
“Alınan EOSB seçim kararı bizleri haklı çıkarttı. Hukuka saygılı, inançlı, tecrübeli, yönetmelik ve kanunlara hakim, profesyonel bir ekip olduğumuzu kanıtladı Haklı çıktık, hukuk kazandı” dedi. Kesikbaş, Birlikte Biz Kazanacağız ekibi adına yaptığı açıklamada, Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) seçimlerinin kanuna uygun bir şekilde yenileneceğini, gerçek başkanını 7 Şubat 2018 tarihinde kanuna uygun bir şekilde seçileceğini belirterek, “Şu an birlik ve beraberlik günüdür. Hepimiz aşımız ve işimiz için çalışıyoruz. Ayrışmaya değil birleşmeye, beraber olmaya Türkiye’mizin ihtiyacı olduğu bu günlerde en büyük dayanağımız hukuk ve siz değerli sanayicilerimizin vicdanlarıdır. Haklı çabamız sonuç verdi. Adalet yerini buldu. 7 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan EOSB seçimine ‘Birlikte Biz Kazanacağız’ ekibi olarak hazırız”  dedi.

DÜRÜST, İLKELİ HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ
Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu’nun, Genel Kurul’a geçiş süreci ile ilgili Müteşebbis Heyet’e vermiş olduğu dilekçe, Müteşebbis Heyet üyelerinin oy birliği ile kabul gördü diyen Küpeli ise;
"Biz Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu olarak Müteşebbis Heyet Başkanlığı ile gerekli istişareyi sağlayarak Genel Kurul şartlarının oluştuğunu ve Müteşebbis Heyetimizin Genel Kurul hakkında toplanılması gerektiğini Başkanlığa arz ettik. Nihayetinde dünkü tarihli Müteşebbis Heyet toplantısında alınan oy birliği kararı ile 07.02.2018 Çarşamba günü, Saat 14.00'da,  Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Binasında Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesinin ilk Genel Kurul Toplantısı yapılacaktır. Her zaman sanayisi ve sanayicisinin geleceği için varlığını sürdüren Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi ilkeli, dürüst, gelecek vizyonuyla projeler üreten, sanayicisinin menfaatlerini koruyan ve kamuoyunu her zaman doğru şekilde bilgilendiren misyonundan ödün vermeden hizmetine devam edecektir. Gündem biraz bilerek işgal edilmek istendi. Ama, Müteşebbis Heyetimizin oybirliği ile verdiği destek, konunun sanayicilerimiz nezdinde de netleşmesini sağladı. Biz sanayiciler olarak, katma değer üretmek ve yapacaklarımızı gerçekleştirmek üzerine kurduğumuz gündemimize geri dönerek, çalışmalarımıza hız vereceğiz” diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat