alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Kerem Görsev Trio Eskişehirlileri mest etti

Videoyu Aç Kerem Görsev Trio Eskişehirlileri mest etti
A
a

Sezona Zülfü Livaneli'yi konuk ederek başlayan Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası hız kesmeden ünlü isimlerle konserlerine devam ediyor.

Dünyanın sayılı senfoni orkestralarıyla konserler veren caz müziğinin ünlü ismi Kerem Görsev Trio, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası ile muhteşem bir konsere imza attılar.

Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'ndeki, 'Caz Gecesi' konserinde Eskişehirliler salonu tamamen doldurdu. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay ve gazeteci, yazar Tuluhan Tekelioğlu'nun da izlediği konser, 'A Morning in New York' parçası ile başladı. 'I Remember Your Face' ve 'Simple Life' caz eserlerinden sonra Kerem Görsev, Ferid Odman ve Kağan Yıldız'dan oluşan Kerem Görsev Trio, 'One Way' isimli caz parçası ile izleyicileri coşturdu.

Piyanoda Kerem Görsev, davulda Ferid Odman ve kontrabasta Kağan Yıldız gösterdikleri harika performanslarıyla Eskişehirli caz severleri mest ettiler. Senfoni Orkestrası Şef Ender Sakpınar yönetiminde, müziklerini Kerem Görsev'in bestelediği 10 eseri, Kerem Görsev Trio ile başarıyla seslendirdi. 'Mc Coy Steps' ve 'V8' isimli bestelerle Kerem Görsev Trio salonu dolduranları cazın coşkusuna ortak etti.

Konser sonunda ayakta alkışlanan Senfoni Orkestrası ve Kerem Görsev Trio, 3 kez sahneye çağrıldı. Kerem Görsev'in tango parçasına Senfoni Orkestrası'nın Şefi Ender Sakpınar, baş kemancı Nazlı Avcı ile dans ederek eşlik etti.
Kaynak : Haberler
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat