alexa

Kazım Kurt o fotoğrafı paylaşıp...

Videoyu Aç Kazım Kurt o fotoğrafı paylaşıp...
A
a

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yumruk atan şahsın serbest kaldıktan sonraki fotoğrafına Kazım Kurt bu yorumu yaptı...

Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde yumruk atan Osman Sarıgün'ün serbest kalmasının ardından paylaşılan fotoğrafıyla ilgili sosyal medyadan yaptığı yorumla dikkat çekti.
Saldırgan Osman Sarıgün, serbest kalmasının ardından kendisini ziyaret edenler tarafından eli öpülürken çekilen fotoğrafı ile sosyal medyada bir kez daha gündem olmuştu.

Çürümüşlüğün fotoğrafı

Kazım Kurt da resmi Twitter hesabından bu fotoğrafı paylaştı ve üzerine kısa bir not düştü: Çürümüşlüğün fotoğrafı.
Kazım Kurt'un bu paylaşımına bir çok destek mesajı geldi.

 
Kaynak : Anadolugazetesi.com
1000
icon
Ender kızılcık 27 Nisan 2019 01:30

Bakın kardeşler ; eli öpülecek adam vardır , yüzüne tükürülecek adam vardır . Tabiki halin icabı neyi gerektiriyorsa o YAPILIR .

0 0 Cevap Yaz
Hasan YÜKSEL 26 Nisan 2019 10:30

Lafı çok uzatmanın anlamı yok. Değil çürümüşlüğün iğrenç kokuşmuşluğun bir resmidir bu. Bundan haz alan keyiflenenlerede yezidin oğulları muaviyenin torunları derim. Tarihi okurlarsa veya okuyanlar anlarlar bunların kim olduğunu.

1 6 Cevap Yaz
Adaletçi 26 Nisan 2019 02:05

Adaletçi kardeş gece kurtla bir olup kuzuyu yiyip , sabah çobanla yas tutmayacaksın .

6 5 Cevap Yaz
ercan 26 Nisan 2019 01:23

bu artık kendini bir şey zanneder

2 3 Cevap Yaz
adalet mi dediniz ? 25 Nisan 2019 21:18

Sevinçle kutlayan, Saygılarını hürmetlerini bildiren, resimdeki millet düşmanı sakallı soytarı. Millet ona da haddini bildirecektir elbette. Resmi iyi analiz edin. Karanlık bir zihniyeti temsil eden millet düşmanlarını göreceksiniz. Adil olmayan, yerlerde sürünen adaleti de göreceksiniz. Ey adalet, sana sesleniyoruz. Bu olaya katılan çok sayıda millet düşmanı güruhun yanına kar mı kalacak ?

2 9 Cevap Yaz
adalet hala sürünüyor 25 Nisan 2019 13:02

" sürünen adalet " rumuzu ile bir başka gazetede bu herif le ilgili habere yaptığım yorumu buraya aynen kopyalıyarak paylaşmak istedim. İşte öngörümüz. Hiç şaşırmadık. 24 Nisan 2019 23:11 "Yaşasın Adalet" aklınla bin yaşa. oğluna ,kızına iş.Kendisine TOKİ den ev akla çok uygun.Hemen halledilir. Ancak emeklilik aylığı bağlanması yasal bir konu. TIR şöförü ve 57 yaşında imiş. Emekli durumunda olabilir. Değilse , allem edip kallem edip hukukun etrafından dolanırlar bir şekilde emekli maaşı bağlarlar. Geçmişte örnekleri çoooktur. Daha sonra da kahraman ilan edilip başlarına geçmesi istenir. İşte o zaman, ben de şaşırmam. Aldanmayın öyle möl möl baktığına.

5 34 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat