alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Kaymakam Ünal, 500 Kişinin İstihdam Edileceği 200 Milyon Tl Bütçeli Yatırımı İnceledi

Videoyu Aç Kaymakam Ünal, 500 Kişinin İstihdam Edileceği 200 Milyon Tl Bütçeli Yatırımı İnceledi
A
a

Bilecik’İn Osmaneli İlçe Kaymakam Yüksel Ünal Atandığı Günden Bu Yana Her Gün Bir Kurum Ve Kuruluşu Ziyaret Ederek, Çalışmalar Hakkında Bilgi Alıyor.

Bilecik’in Osmaneli İlçe Kaymakam Yüksel Ünal, köy ziyaretlerinin dışında vakit buldukça kalan zamanlarda, Osmaneli’nde bulunan sanayi kuruluşlarını ziyaret ediyor ve çalışmalar hakkında bilgi alıyor.
Kaymakam Ünal, Osmaneli’nde inşaatı devam eden bir fabrika inşaatını İl Genel Meclis üyeleri Alper Karadağ, Orhan Uğur ve OSB Müdürü Üzeyir Elmas ile birlikte ziyaret etti. Fabrikanın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Afşin’den bilgi alan ve 500 kişinin istihdam edileceği ve 200 milyon TL bütçeli bir yatırım olduğunu anlatan Kaymakam Ünal, "Osmaneli, büyük şehirlere yakınlığı, iklim ve hava yapısının uygunluğu ile yatırım yapılacak en güzel ilçedir. İstanbul-Ankara Yüksek Hızlı Tren Hattının (YHT) önümüzdeki yıllarda da Bursa YHT ile ilçemizde birleşecek olması bu avantajları ikiye katlamaktadır. Osmaneli ilçemize yatırım yapan kişi ve kurumlara teşekkür ediyorum. Bizler de devlet olarak onlara elimizden gelen her türlü desteği sağlamaya çalışıyoruz” dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat