alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kaymakam Bolat: “Gücümüz Halkın İstek Ve Taleplerini Dinlemekten Gelir”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kaymakam Bolat: “Gücümüz Halkın İstek Ve Taleplerini Dinlemekten Gelir”
A
a

Afyonkarahisar Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat, Vatandaşların Taleplerinin Çok Yoğun Olduğunu Ancak Bolvadin’İn Gelişip, Kalkınması İçin Yoğun Tempo İle Çalışacaklarını İfade Ederek, “Gücümüz Halkın İstek Ve Taleplerini Dinlemekten Gelir” Dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat, vatandaşların taleplerinin çok yoğun olduğunu ancak Bolvadin’in gelişip, kalkınması için yoğun tempo ile çalışacaklarını ifade ederek, “Gücümüz halkın istek ve taleplerini dinlemekten gelir” dedi.
Kaymakam Bolat, kurum müdürleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Kaymakam Bolat, ilçede yürütülecek çalışmaların koordineli şekilde yürütülmesi gerektiğini ifade ederek, “Gücümüz halkın istek ve taleplerini dinlemekten gelir. Yerel yönetimde, yöneticiler bir birlerini ve en önemlisi de vatandaşı dinlemeli. Bolvadin için hep beraber yoğun bir tempo ile çalışmalıyız. Basın mensubu arkadaşlarımız bizlere her zaman yardımcı olan ve fikir ortağımız olan kişiler olarak görüyorum. Çalışmalarımız, projelerimizi harekete geçirmek için hızlı hareket etmeliyiz. Özellikle Vali Gökmen Çiçek’in tarafından hayata geçirilen Kadın Kültür Evler Projesi’ne olan ilgi çok yoğun bizde bu projenin daha fazla gelişmesi için çalışacağız” dedi.
Toplantı daha sonra katılımcıların Kaymakam Bolat’a ilettiği istek ve taleplerin ardından sona erdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat