alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kaymakam Bilici: “Emirdağ’I İleri Seviyelere Taşımak İstiyoruz”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kaymakam Bilici: “Emirdağ’I İleri Seviyelere Taşımak İstiyoruz”
A
a

Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici İlçede Esnaf, Vatandaş Ve Kamu Arasında Birlik Ve Beraberliği Sağlamaya Çalıştıklarını İfade Ederek, “Ancak Hep Birlikte Ortak Düşünce Ve Gayeyle Hareket Edilirse Emirdağ’I İleri Seviyelere Taşıyabiliriz” Dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici ilçede esnaf, vatandaş ve kamu arasında birlik ve beraberliği sağlamaya çalıştıklarını ifade ederek, “Ancak hep birlikte ortak düşünce ve gayeyle hareket edilirse Emirdağ’ı ileri seviyelere taşıyabiliriz” dedi.
Kaymakam Bilici, Emirdağ esnaflarıyla bir araya geldi. Etkinliği Kaymakam Bilici’nin yanı sıra ilçe protokol üyeleri katıldı. Emirdağ’ a yapılan yatırımların konuşulduğu toplantıdan Kaymakam Bilici, Emirdağ’a göreve geldiği ilk günden bu yana, eğitimden spora birçok alanda yatırımlar yapıldığını, projeler hazırlandığını ve halen bekleyen yatırımların olduğunu belirtti.
Kaymakam Bilici, eğitim alanında da Emirdağ’a 2 tane proje okulu kazandırıldığını ve bu yıl itibariyle puanla öğrenci alındığını ve birçok öğrencinin ilçe dışından tercih yaparak yerleştiklerini ve bu sayede eğitimde başarının artacağını belirtti.
Kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yürütülebilmesi ve kadınların iş gücüne katılımlarının sağlanması için Kadın Kültür Evi’nin açıldığını ve Kadın Kooperatifi kurulduğunu belirten Kaymakam Bilici, Emirdağ Kadın Kooperatifinin beklenenin üzerinde bir başarı yakalayarak artık bir marka olduğunu söyledi.
Ayrıca esnafların da her zaman yanında olduğunu belirten Kaymakam Bilici, programa katıldıkları için kendilerine teşekkür etti. Esnaflar da göreve başladığı ilk günden bu yana büyük bir azimle Emirdağ için çalışan Kaymakamımız Osman Bilici’ ye bu akşam bizleri ağırladığı için teşekkürlerini ilettiler.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat