alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kavşak Noktası Afyonkarahisar’Da Araç Yoğunluğu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kavşak Noktası Afyonkarahisar’Da Araç Yoğunluğu
A
a

Türkiye’Nin En Önemli Kavşak Noktalarından Birisi Olan Afyonkarahisar’Da Kursan Bayramı Öncesi Araç Yoğunluğu Oluşturdu. Tatilcilerin Büyük Kısmının Antalya Ve Muğla Gibi Turistik Beldeleri Tercih Etti Araç Yoğunluğundan Da Anlaşıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye’nin Akdeniz ve Ege’ye açılan en önemli kavşak noktalarından birisi olan Afyonkarahisar’daki yollarda Kurban Bayramı öncesi araç yoğunluğu oluşturdu. Tatilcilerin büyük kısmının Antalya ve Muğla gibi turistik beldeleri tercih etti araç yoğunluğundan da anlaşıldı.
Kurban Bayramı tatilinin başlayacağı 16 Temmuz Cuma akşamından itibaren tatilciler yollara düştü. Özel araçları ile yola çıkan tatilciler, Antalya, İzmir, Isparta, Denizli, Ankara, Konya ve Kütahya’nın yol ayrımı olan Afyonkarahisar’da yoğunluk oluşturdu. Polis ekipleri Dinar ilçesi ile Sandıklı ilçesindeki yol güzergâhlarında oluşan araç yoğunluklarına zaman zaman müdahale etti. Yola çıkan tatilcilerin büyük çoğunluğu ise yaptıkları röportajlarda Antalya ve Muğla gibi turistik bölgelere gittiklerini kaydettiler.
Kentte İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri trafikte araç yoğunluğu yaşanmaması ve kuyruklar oluşmaması için gerekli önlemleri alırken özellikle kavşak noktalarda sabit görev yapmaya başladı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat