alexa
Kazım Kurt - Odunpazarı Belediye Başkanı

Karacan’dan Seyitgazi’de birlik vurgusu

Videoyu Aç Karacan’dan Seyitgazi’de birlik vurgusu
A
a

AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, milletvekilleri, il başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Seyitgazi İlçesi’nde gerçekleştirilen danışma toplantılarına katıldılar.

24 Haziran seçimleriyle şehrimizde güzel bir ivme kazanıldığını belirterek konuşmalarına başlayan Karacan, “Bugün burada Seyyid Battal Gazi’nin torunları, kıymetli teşkilat üyelerimizle bir araya gelmekten çok mutluyum. Danışma toplantılarımız bizim istişareye dayalı, birlik ve beraberlik vurgusunun ivmelendiği, kutlu davamız için neler yapmamız gerektiği ve en önemlisi ülkemiz ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan için bütün olmamız gereken toplantılarımızdır.

Yeni yılımız kutlu olsun
Bugün Hicri yeni yılımız, yeni bir yıla yeni bir başlangıç ile davamızda nice yeni senelerimiz olsun inşallah. Bu başlangıç ile de Şehrimizde tek yumruk olup hemşehrilerimize nasıl daha iyi hizmet yapabiliriz.” Şeklinde konuştu.

Karacan, ilçe danışma toplantısından sonra Seyitgazi MHP İlçe Başkanlığı, muhtarlar derneği, esnaf kefalet kooperatifi, ziraat odası ve Seyitgazili esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Ahmet Ataç
Final Akademi Okulları
Ahmet Ataç - Hayat Tepebaşı'nda Güzel