alexa

Karacan, çiftçileri dinledi

Videoyu Aç Karacan, çiftçileri dinledi
A
a

AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir Odunpazarı Ziraat Odası’nda tüm ilçe ziraat odası başkanları ve muhtarlarıyla bir araya geldi.

Toplantıya Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürü Erkan Alkan ile birlikte gelen Karacan, “öncelikle bugün muharrem ayının 10. günü Aşure Günü’nde toprağa değer katan, alnının teriyle geçimini tarlasından sağlayan kıymetli çiftçilerimizle bir arada olmaktan çok mutluyum. 
Sizleri anlayan, derdinizle hemhal olan bir vekiliniz olarak bugün buraya tarım il müdürümüzle birlikte geldik. Sizleri dinlemeye, yaşadığınız sıkıntılara çözüm bulmaya ve en önemlisi şehrimize değer katmaya geldik.” şeklinde konuştu.

Eskişehir Odunpazarı Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Şen konuşmasında ise; “bizler bu görevi çiftçimizin sorunlarını iletmek, onlara kolaylık sağlamak adına seçtik. Vekilimizin de burada bizimle olması, sorunlarımıza çare araması adına kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.
Toplantıda Karacan, soruları tek tek dinleyerek not aldı ve geri dönüşlerinin en kısa zamanda yapılacağını söyledi.
 
1000
icon
Hasan YÜKSEL 21 Eylül 2018 11:15

Acaba içinizden bir Allahın kulu da ya sayın vekilim mazot fiyatı gübre fiyatı neden bu kadar zamlı bu işin sonu nereye varacak diye sordunuzmu eğer sordunuz ise ne cevap aldınız çok merak ediyorum.

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat