alexa

Kara kış kapıya dayandı Eskişehir!

Videoyu Aç Kara kış kapıya dayandı Eskişehir!
A
a

Son Dakika Haberi... Meteorolojiden alınan en son bilgilere göre Eskişehir'de dün geceden beri etkili olan yağmur yerini hafif kar yağışı ve karla karışık yağmura bırakacak. Sıcaklıklar ani düşüşe geçiyor. - 6 dereceleri göreceğiz...

Bugün kentimizde en yüksek sıcaklık değeri 13 derece iken yarın (salı günü) kentimizde beklenen en yüksek sıcaklık değeri 3 , en düşük sıcaklık değeri ise -6 derece seviyelerinde olacak.

Son Dakika Haberi... Eskişehir, Afyonkarahisar ve Kütahya için yağış uyarısı geldi.

Yarın Eskişehir'e mevsimin ilk karı yağacak.

Yarın (Salı Günü) kentimizde beklenen en yüksek sıcaklık değeri 3, en düşük ise - 6 derece seviyelerinde olacak.

Birçok ilde bu geceden itibaren kar yağışları görülecek. Meteoroloji aynı zamanda Eskişehir, Afyonkarahisar ve Kütahya için de kar yağışı uyarısında bulundu.

Eskişehir, Afyonkarahisar ve Kütahya’da yarın yer yer kar yağışları görülecek. Havaların soğumasıyla birlikte yurdun büyük bir bölümünde bugün kar yağışları görülecek. Bu geceden itibaren etkili olacak yağışlar öncesinde ise Meteoroloji hava durumu konusunda uyarılarda bulundu.

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, İç Anadolu, Marmara, Ege, Akdeniz, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Bayburt ve Gümüşhane çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Genellikle yağmur ve sağanak, Marmara'nın güneydoğusu, İç Ege, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Göller yöresi ve Doğu Anadolu'da yer yer karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülecek yağışların; Antalya'nın doğu ilçelerinde çok kuvvetli (51-75 kg/m2), Marmara, Kıyı Eğe, Batı Karadeniz'in batısı, Antalya, Adana, Hatay, Osmaniye, Mersin, Konya, Karaman, Kırşehir, Kırıkkale, Çorum, Hakkari ve Bitlis'te kuvvetli olması bekleniyor.

Kentimizde hava sıcaklığının 8 ila 10 derece azalacağı tahmin ediliyor.
 

Eskişehir Hava DurumuİLGİLİ HABERLER:

Eskişehir Emniyeti'nden kış lastiği uyarısı

 
1000
icon
Dagli 21 Kasım 2017 00:27

Geç bile kaldı

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat