alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Kapanmanın 4. Gününde Afyonkarahisar’Da Denetimler Aralıksız Sürüyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kapanmanın 4. Gününde Afyonkarahisar’Da Denetimler Aralıksız Sürüyor
A
a

Tam Kapanmanın 4. Gününde Afyonkarahisar Kent Merkezinde Polis Ekipleri Tarafından Denetimler Aralıksız Sürüyor. Ekipler, Araçları Durdurarak Çalışma İzin Belgesi Ve Sokağa Çıkma İzin Belgesi Sorguluyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tam kapanmanın 4. gününde Afyonkarahisar kent merkezinde polis ekipleri tarafından denetimler aralıksız sürüyor. Ekipler, araçları durdurarak çalışma izin belgesi ve sokağa çıkma izin belgesi sorguluyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ve İçişleri Bakanlığı genelgesiyle yürürlüğe giren 17 günlük kapanmada bugün 4. gün. Tam kapanma kararıyla birlikte bazı meslek gurupları hariç tüm vatandaşların sokağa çıkmasına izin verilmiyor. Sadece zorunlu ihtiyaçların giderileceği tam kapanma kararı kapsamında Afyonkarahisar kent merkezinde polis ekipleri tarafından yoğun güvenlik önlemleri alındı. Kısıtlama kapsamında polis tarafından kentin önemli kavşak ve ana arterlerinde oluşturulan uygulama noktalarında denetimlerini sürdürüyor. Ekipler tarafından Yaya ve araç ile geçiş yapan tüm vatandaşlar durdurularak izin belgelerinin kontrolü yapıldı. Sokağa çıkma izni olmayan vatandaşlara da cezai işlem uygulandı.
Denetimler aralıksız sürerken polis ayrıca toplu taşıma araçlarının yolcu kapasitesini de kontrol ediyor.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı