alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Jandarmadan Köylerde Hırsızlık Ve Dolandırıcılığa Karşı Bilgilendirme Çalışması

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Jandarmadan Köylerde Hırsızlık Ve Dolandırıcılığa Karşı Bilgilendirme Çalışması
A
a

Bilecik’İn Osmaneli İlçesinde Jandarma Ekipleri, Vatandaşları Hırsızlık Ve Dolandırıcılık Olaylarına Karşı Bilgilendirdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’in Osmaneli ilçesinde jandarma ekipleri, vatandaşları hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarına karşı bilgilendirdi.
Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal koordinesinde İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, köylerde yaşayan vatandaşları son zamanlarda artan hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarına karşı bilgilendirerek, afiş ve broşürler dağıttı. Köylerde son zamanlarda kendilerini din görevlisi olarak tanıttıkları, gittikleri evlerde vatandaşların dini duygularını istismar ettikleri, yine kendilerini yardım yapmaya gelen kamu görevlisi gibi tanıtan şüphelilerin girdikleri evlerde vatandaşları kandırmaya çalıştıkları öğrenildi. Vatandaşları hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarına karşı dikkatli olmaları konusunda uyaran ekipler, yardım ve tespit amaçlı köylere gelen kamu görevlilerine gerektiğinde kimlik sormalarını, şüpheli durumlarda 112 ihbar hattını aramalarını istedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir