alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Jandarma Ekiplerinden Toplu Taşıma Araçlarına Yönelik Korona Denetimi

Videoyu Aç Jandarma Ekiplerinden Toplu Taşıma Araçlarına Yönelik Korona Denetimi
A
a

Afyonkarahisar’Da Jandarma Ekipleri Tarafından Toplu Taşıma Araçlarına Yönelik Korona Virüs (Covit-19) Denetimi Gerçekleştirildi. Denetimlerde Ekipler Araçların Ayakta Yolcu Alıp Almadıklarına Bakarken Aynı Zamanda Maske Denetimi De Yaptı.

Afyonkarahisar’da jandarma ekipleri tarafından toplu taşıma araçlarına yönelik Korona virüs (Covit-19) denetimi gerçekleştirildi. Denetimlerde ekipler araçların ayakta yolcu alıp almadıklarına bakarken aynı zamanda maske denetimi de yaptı.
Denetimler Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından Afyonkarahisar-Eskişehir karayolu üzerinde yapıldı. Denetimlerde durdurulan ilçe ve köy toplu taşıma araçlarında ayakta yolcu alınıp alınmadığı ile birlikte maske ve sosyal mesafe denetimi yapıldı. Araçlardaki şoför ve yolculara Korona virüsle mücadelede maskenin önemini anlatan jandarma ekipleri araçlara ayakta ve maskesiz yolcu alınmaması konusunda şoförleri uyararak cezai işlem uygulanacağını kaydettiler.
Denetimlerde dolayı şoför ve yolcular ise jandarma ekiplerine teşekkür ederek, yerinde bir uygulama yapıldığını belirttiler.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat