alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

İstifanın eşiğindeyim

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç İstifanın eşiğindeyim
A
a

Bölgesel Amatör Lig’deki temsilcimiz Kurtuluşspor’da Antrenör Gökhan Yıldırım, Atatürk Stadyumu krizinde istifa eşiğine geldiğini söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yıldırım, İl Müdürlüğü’nün sezon başı statta oynamalarına izin verdiğini, şimdi ise Y.Emrespor’a kullandırdıklarını belirtti.
 
Bizi kandırdılar
Krizle ilgili açıklamalarda bulunan Yıldırım, “Sezon başında Atatürk Stadyumu’nda maçlarımızı oynama talebimizi hem Eskişehirspor’a hem de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ilettik. Stadyum’da birçok eksiğin tamamlanması gerektiğini belirttiler. Masrafları üstlendik. 60 bin TL harcayarak koltuk, çim vs. tadilatlar yaptık. ‘Eskişehirspor yeni stadyuma gittikten sonra siz kullanacaksınız’ deyip bizi kısacası kandırdılar” dedi.
 
Burası tarlaya döner
“Yunusemrespor da maçlarını Atatürk Stadyumu’nda oynama talebinde bulundu” diyen Yıldırım, “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mithat Mutu, Yunusemrespor’a ‘Siz de Atatürk Stadyumu’nda oynayın’ dedi. Yunusemrespor’un iyi olmasını en çok isteyenlerden biriyim. İki takımda Atatürk Stadyumu’nda maç oynarsa, antrenmanlarını burada yaparsa bu stadyum tarlaya döner” dedi.
 
Neden masraf yaptırdınız?
“Elimizde Gençlik Hizmetlerinin bize verdikleri belge var. Belgede; “Kurtuluşspor 2016-17 sezonunda maçlarını Atatürk Stadyumu’nda Yunusemrespor ise Necdet Yıldırım Sahası’nda oynayacak” yazıyor. Madem iki takıma verecektiniz stadyumu neden bana o kadar masraf yaptırdınız. Aptal durumuna düşürülüyoruz.” Statla ilgili problem çözülmezse yönetim kurulu olarak istifa edip uygun isimlere görevi bırakacağız.”
 
Bozüyük’ten aradılar
Gökhan Yıldırım, “İki takımın kullanamayacağını söylüyoruz. Havalar yağışlı olduğunda bu stadyumu iki takım kullanır, Necdet Yıldırım Sahası’na bu hafta sonu olduğu gibi haftada iki maç verilirse biz BAL maçını oynayacak saha bulamayız. Stadyumdaki kendi personelimizi çektik. Bozüyük’ten arıyorlar ‘Gelin burada oynayın’ diyorlar.
 
İddiamız sürüyor
Sezon başında deselerdi ki “Kurtuluşspor Necdet Yıldırım’da, Yunusemre Atatürk Stadyumu’nda oynayacak. Eyvallah derdim. Çünkü iki çim saha da diri kalırdı. Ancak bu ortamda çok kısa zamanda iki çim sahayı da kaybedeceğiz. Halen şampiyonluk iddiamız var. Sonuna kadar savaşacağız. Şu an ya bize desinler “Maçlarınızı Necdet Yıldırım Sahası’nda oynayın” diye ya da Yunusemrespor’a. Benim tek gayem bu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat