alexa

İşte Eskişehirspor ruhu bu!

Videoyu Aç İşte Eskişehirspor ruhu bu!
A
a

Eskişehirspor yönetimi, söz verdikleri gibi, her ay sonunda kulübe gelen bağışları tek tek açıklıyor. Bu ay gönderilen bağışlar içerisinde öyle bir tanesi vardı ki...

Eskişehirspor kulübü, taraftarının desteğinden güç buluyor ve onlar sayesinde ayakta kalmayı sürdürüyor. Düzenlenen farklı kampanyalara katılarak Kırmızı Şimşeklere destek olan taraftar, bununla da yetinmeyip, takımın banka hesabına bağışta bulunuyor.
Kaan Ay başkanlığındaki yeni yönetim de, kulübe bu şekilde gelen tüm bağışları her ay sonunda açıklayacaklarını duyurmuş ve bunu uygulamaya başlamıştı.
Dün de Eskişehirspor'a Şubat ayı içerisinde yapılan bağışlarla ilgili banka transferlerini ve bağış miktarlarını içeren belge ile birlikte "Teşekkürler" başlığıyla bu bilgi açıklandı.
250'den fazla Eskişehirspor taraftarı, Şubat ayında kulübüne banka havalesi yoluyla 20 bin 616 lira bağışta bulundu. Ancak bu bağışlar içerisinde en çok göze çarpanlardan biri, Şubat ayının ilk günü, akşam üstü saatlerinde hesaba geçen paraydı.
Gönderilen bağış miktarı 3 TL, bağışla birlikte düşülen bilgi notunda ise "Hesabımda kalan son para" ibaresi yer alıyor. Muhtemelen ay başında maaşını alan Es Es taraftarının, aylık ödemelerini yaptıktan sonra kalan son parasını da kulübüne gönderdiği tahmin ediliyor.
Bu belgenin de kulüp tarafından açıklanmasıyla, Eskişehirspor'un ve taraftarının büyüklüğünün nereden geldiği bir kez daha ortaya çıkıyor...

 
Kaynak : Anadolugazetesi.com
1000
icon
serhat 1 Mart 2019 12:25

Allah razı olsun hepsinden.

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat