alexa
Fast Express tepe banner kampanya

İsmail Hakkı Gül ismi öne çıkıyor

Videoyu Aç İsmail Hakkı Gül ismi öne çıkıyor
A
a

Eskişehirspor Başkanlığı için ismi geçen Nihat Çuhadar iddiaları tam olarak yalanlamazken, çalışma yapıldığını söyledi. Bu sözlerin ardından akıllara gelen isimler İsmail Hakkı Gül ve Erdal Şahbaz oldu

Eskişehirspor son dakika gelişmesi: Eskişehirspor Başkanlık yarışında dün Nihat Çuhadar'ın ismi öne çıkmıştı. Camianın yakından tanıdığı bu isim, yaptığı açıklama ile şahsi olarak başkanlığı düşünmediğini ancak bu konuda çok değerli bir ismi desteklediğini ifade etti.
Nihat Çuhadar'ın desteklediği bu ismin büyük ihtimalle İsmail Hakkı Gül olduğu, eğer İsmail Hakkı Gül Başkanlığı kabul etmezse, Erdal Şahbaz'ın adının öne çıktığı öğrenildi. Nihat Çuhadar ve arkadaşlarının da desteğini alacak İsmail Hakkı Gül'ün 30 Mayıs 2019'da yapılacak kongre için adaylığını açıklamasına kesin gözüyle bakılıyor, bir diğer ihtimal de Erdal Şahbaz'ın aday olması.
Çuhadar ciddi bir liste çalışması yapıldığını söyleyip, Eskişehirspor'un asla sahipsiz kalmayacağının altını çizdi. "Benim adaylığım söz konusu değil" diyen Çuhadar, bir aday için çalıştıklarını ve bu adayın da Eskişehirspor'u başarıya götürebilecek bir liste için görüşmeler yaptığını sözlerine ekledi.
Nihat Çuhadar'ın açıklamalarında "Eskişehir camiasına güven verecek, kulübümüze istenen başarıları yaşatabilecek bir isim" olarak bahsettiği kişinin İsmail Hakkı Gül olduğu, eğer o ikna edilemezse Erdal Şahbaz'ın da gündemde olduğu kulislerde dile getiriliyor.
İsmail Hakkı Gül daha önce Eskişehirspor'da Başkan Yardımcılığı da yapmış, camia tarafından yakından tanınan bir isim.

 
Kaynak : Anadolugazetesi.com
1000
icon
escemes 25 Mayıs 2019 13:58

yazıklar olsun...daha ne diyelim halili getirin ne fark eder. bunlar şakşakçı kardeşim...….

0 2 Cevap Yaz
ESESIM 25 Mayıs 2019 11:20

Yeter artık ,halil yardakcilarindan baska biri olsun,bunlar birleştirici aday öyle Mİ?

0 6 Cevap Yaz
ESESE 25 Mayıs 2019 09:25

Gül de Ünal'ın eniştesi değilmi? abi kumpanya tamam, şahbaz, gül ve tüm yollar Ünal'a çıkıyor. hadi bakalım kolay gelsin.

0 7 Cevap Yaz
ESES 24 Mayıs 2019 22:16

Ha Şahbaz, Ha Ünal, Şahbaz olursa Ünal güdümlü bir yönetim olur. Şahbaz olmamalı

3 8 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat