alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

İntihara Kalkışınca Değil, Görüntülenince Rahatsız Oldu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç İntihara Kalkışınca Değil, Görüntülenince Rahatsız Oldu
A
a

Afyonkarahisar’Da Bir Genç Psikiyatri İlaçlarını Alamadığı Gerekçesiyle Tamamlanamayan İnşaatın 3. Katına Çıkarak İntihar Girişiminde Bulundu. Polis Ekipleri Büyük Uğraş Sonucu Genci İkna Ederek Aşağı İndirmeyi Başardı. Genç Kendisini Görüntüleyen İsteyen Gazetecilere Tepki Gösterdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da bir genç psikiyatri ilaçlarını alamadığı gerekçesiyle tamamlanamayan inşaatın 3. katına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Polis ekipleri büyük uğraş sonucu genci ikna ederek aşağı indirmeyi başardı. Genç kendisini görüntülemek isteyen gazetecilere tepki gösterdi.
Kent merkezi gazlı göl caddesinde bulanan ve tamamlanamayan bir inşaatın 3. kıtana çıkan bir genç aşağıya atlamak istedi. Durumun polise bildirilmesiyle birlikte bölgeye itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Eline taş ve kesici alet alan genç polis ekiplerinin yaklaşmasına izin vermedi. Daha sonra itfaiye ekipleri de aşağıda her ihtimale karşı hava yastığı açtı. Daha sonra müzakereci polislerin gelmesiyle ikna çabaları sonuç verdi ve genç intihar etmekten vaz geçti. Binadan polis eşliğinde indirilen genç, gazetecilerin kendilerini görüntülemesinden rahatsız olarak “çekmeyin” diye tepki gösterdi.
Gencin, psikiyatri ilaçlarını alamadığı için intihar etmek istediği öğrenildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat