alexa
Kazım Kurt - Odunpazarı Belediye Başkanı

İnsanlık ölmemiş dedirten görüntü!

Videoyu Aç İnsanlık ölmemiş dedirten görüntü!
A
a

Eskişehir'de sokakta can çekişen sokak köpeğine ilk müdahale vatandaştan geldi.

Arifiye Mahallesi Köprübaşı Caddesi üzerinde bir sokak köpeğinin rahatsızlanması yoldan geçen vatandaşın dikkatini çekti. İlk olarak köpeğin üzerine ısınması için battaniye serildi.

Köpeğin iyice kötüleştiğini gören bir kadın, Odunpazarı Belediyesi Hayvan Barınağını aradı.

Kadının yardım çığlıklarını gören diğer vatandaşlar da köpeğin etrafında toplanarak yardım etti.

Köpeğe dokunarak durumu anlamaya çalışan vatandaşlardan bazıları doğum yaptığını, bazıları ise zehirlendiğini iddia etti.

Ardından barınak görevlileri olay yerine intikal ederken, barınak görevlisi konuyla ilgili geç kaldıkları için gelen tepkiler üzerine açıklamalarda bulundu. Türkmentokat köyünde kuyuya düşen bir köpeği çıkardıkları için geç kaldıklarını belirten görevli, köpeğin doğum yapmadığını söyledi. Köpeğin yediği bir yiyecekten dolayı bu hale gelebileceğini aktaran barınak görevlisi, detaylı bilgi almak isteyen vatandaşların Odunpazarı Hayvan Barınağını arayabileceklerini kaydetti.
 
1000
icon
oguz 28 Şubat 2018 16:23

Benim naçizane görüşüm her iki belediye başkanı bu konuda hem tepebaşı hem odunpazari baskanlarında çalışmaları takip etmeliler barinaklar hakkında toplumda çok olumsuz bakış var hayvanlara iyi bakılmadıgi gibi hiç bakılmadıgı

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Ahmet Ataç
Final Akademi Okulları
Ahmet Ataç - Hayat Tepebaşı'nda Güzel