alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

İl Salgın Denetim Ekipleri Pazar Yerlerinde Tedbiri Elden Bırakmadı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç İl Salgın Denetim Ekipleri Pazar Yerlerinde Tedbiri Elden Bırakmadı
A
a

Korona Virüs (Covid-19) Tedbirleri Kapsamında Alınan Tam Kapanma Kararının Ardından Yayınlanan Genelge İle Açılmasına İzin Verilen Semt Pazarları Afyonkarahisar’Da Da Kuruldu. Tedbirleri Elden Bırakmayan İl Salgın Denetim Ekipleri İse Pazarlarda Hes Kodu Sorgulaması İle Ateş Ölçümleri Yaptı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında alınan tam kapanma kararının ardından yayınlanan genelge ile açılmasına izin verilen semt pazarları Afyonkarahisar’da da kuruldu. Tedbirleri elden bırakmayan İl Salgın Denetim ekipleri ise pazarlarda HES kodu sorgulaması ile ateş ölçümleri yaptı.
Kentte kurulan 11 pazarda yaklaşık İl Salgın Denetim ekipleri görev yaptı. Denetim ekibinde görevli 100 civarındaki personel bütün semt pazarlarında gün boyunca aralıksız denetim yaptı. Ekipler yaptıkları denetimlerde vatandaşları sürekli kalabalık oluşturmama konusunda uyararak maske ve sosyal mesafeye dikkat etmeleri konusunda telkinde bulundu. Ekipler Pazar girişlerinde HES kodlarına bakarken aynı zamanda sık sık ateş ölçümleri de gerçekleştirdi. Saldın denetim ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler pazar tezgahları kalkıncaya kadar devam etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat