alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

İl Başkanı Yıldırım Öğrencilere Kendi Elleriyle Sahur Yemeği Yaptı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç İl Başkanı Yıldırım Öğrencilere Kendi Elleriyle Sahur Yemeği Yaptı
A
a

İl Başkanı Yıldırım, Öğrencilere Kendi Elleriyle Sahur Yemeği Yaptı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, öğrenci evinde mutfağa geçip öğrencilere kendi elleriyle sahur yemeği yaptı.
Gençler ve öğrencilerle her platformda bir araya gelen Başkan Yıldırım, sahuru üniversite öğrencileri ile birlikte yaptı. Şeyh Edebali Üniversitesi’nde eğitim öğretim gören öğrencilerin evlerine konuk olan Başkan Yıldırım, öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere kendi elleri ile menemen yapan Başkan Yıldırım, öğrencilerden tam not aldı.
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ve renkli anların yaşandığı sahur programında Başkan Yıldırım, sahur bereketini öğrencilerle birlikte yaşadı. Öğrencilerle birlikte sahur yapmak için kolları sıvayan Başkan Yıldırım, kendisinin de çok sevdiği, öğrenci evlerinin vazgeçilmez yemeği menemen yaptı. Nazik misafirperverlikleri için öğrencilere teşekkür eden, İl Başkanı Yıldırım, “Ailelerinden uzakta eğitim gören bütün öğrenci kardeşlerimiz bizim emanetimiz. Emanete her daim sahip çıkmaya devam edeceğiz. Ramazan ayının bereketi sahurda, sahurun bereketi de öğrenci kardeşlerimizin sofralarındadır. Sahurdan büyük bir mutluluk duydum. Muhabbetleriyle sahurumuzu şenlendiren genç kardeşlerime teşekkür ediyorum. Sofralarımızın bereketi daim olsun” dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir