alexa

İktidar olamıyorsak sıkıntı bizdedir

Videoyu Aç İktidar olamıyorsak sıkıntı bizdedir
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt “Biz bu şartlarda iktidar olamıyorsak sıkıntı bizdedir” diye konuştu.

Kurt, Hamamyolu’ndan yapılan ES TV yayınında soruları yanıtladı. Kurt, bir soru üzerine şöyle konuştu: “İğneyi kendimize, çuvaldızı başkasına... Partimiz bu konularda kendini sorgulamalı. Biz bu şartlarda iktidar olamıyorsak sıkıntı bizdedir. Türkiye’nin ekonomisi iyi değil, Türkiye iyi yönetilmiyor, Türkiye iç ve dış borç batağına girmek üzere,  üretim sıfıra yaklaşmış, ekonomi durmak üzere ve güvensiz bir ortam var. Hiç kimse altı ay sonra ne olacağını bilmiyor. Hiç kimse... Ben biliyorum diyen yalan söyler. Onun için de hiçbir iş adamı yatırım yapmıyor. Mal ve can güvenliği yok. Hukuk güvenliği yok. Böyle bir ortamda sol bir parti, seçim kazanamıyorsa sıkıntıyı kendinde arayacak. Biz kendi içimizde yapmış olduğumuz tartışmalarda bunu çözmeliyiz. Hiçbir vatandaşımızı bize oy vermiyorsunuz diye suçlayamayız. Öyle bir şeye hakkımız yok. Almanya’da hemşehrimiz orada sosyalist, sosyal demokrat partiye oy veriyor. Uçağa biniyor, havaalanına geliyor burada AKP’ye oy veriyor. Almanlar Almanca bile anlatabilmiş bizim de Türkçe anlatmamız lazım.”
 
1000
icon
Eses 21 Temmuz 2018 12:49

Gürcan bey CHP nin kendi içinde geçinmesi, geçinememesi gibi bir durum yok. CHP AKP gibi biat partisi değildir. Herkes özgürce fikrini söyler. Eleştirmesi gerekiyorsa eleştirisini yapar. Kayıtsız şartsız biat etmeyi alışkanlık haline getirenlerin bunu anlaması beklenemez.

1 1 Cevap Yaz
yorumcu 21 Temmuz 2018 09:51

belediyeleri isin ehline biraksinlar her sey düzelir

2 1 Cevap Yaz
Fadime 21 Temmuz 2018 00:14

71 evler sehir hastanesinin arkası dedeoğlu sokak a yüksek miktarda asfalt parası ödedik ama asfaltı kaldırıp attınız. Koskoca organize sanayi nin yükünü bu yol çekiyo yol çukur çukur toz duman oluyo bıktık artık acil asfalt istiyoruz

2 1 Cevap Yaz
gürcan 20 Temmuz 2018 18:07

chp kendi içinde geçinemiyo vatandaş bunu görüyo

2 5 Cevap Yaz
adil 20 Temmuz 2018 16:17

halktan uzaksınız uzak.

3 6 Cevap Yaz
yıldırım 20 Temmuz 2018 15:39

evet sizde.. emek anadolum sokakta oturuyorum.. bu sokağın yolu yol değil dere tepe.. belediyeye kaçıncı kez rica ediyoruz tık yok ..

3 6 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat