alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

İgm 2023 Yılı Bütçesi 580 Milyon Tl Olarak Belirlendi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç İgm 2023 Yılı Bütçesi 580 Milyon Tl Olarak Belirlendi
A
a

L Genel Meclisi (İgm) Kasım Ayı Bütçe Toplantılarının Son Bileşimi Hafta Sonu Gerçekleştirilen Toplantı İle Sona Erdi. Toplantıda Oy Birliği İle 2023 Yılı Gelir Bütçesi 580 Milyon Tl Olarak Belirlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İl Genel Meclisi (İGM) Kasım ayı bütçe toplantılarının son bileşimi hafta sonu gerçekleştirilen toplantı ile sona erdi. Toplantıda oy birliği ile 2023 yılı gelir bütçesi 580 milyon TL olarak belirlendi.
Toplantı öncesi İGM üyelerine kahvaltı ikram edildi. Daha sonra İGM Başkanı Burhanettin Çoban idaresinde bir araya gelen meclis üyeleri gündem maddelerini değerlendirerek oy birliği ile karara bağladı. Son toplantıda İGM’nin bütçesi net olarak belirlendi. Buna göre 2023 yılı gelir bütçesi 580 Milyon TL olarak belirlenirken, gider bütçesi ise 572 milyon TL olarak kaydedildi.
AK Parti Evciler İl Genel Meclis Üyesi Şener Çalışkan yaptığı açıklamada, ayrılan tüm kalemlerin geçen yıla oranla 2-3 kat arttığını söyledi. Şener, "Tüm kalemlerde 2 ve 3 kat artış sağlandı. Tüm ilçe, belde ve köylerimize hayırlı olsun. Bütçenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat