alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Hisarcık’Ta Zeka Oyunları Turnuvasında Atatürk İlkokulundan 4 Öğrenci Birinci Oldu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Hisarcık’Ta Zeka Oyunları Turnuvasında Atatürk İlkokulundan 4 Öğrenci Birinci Oldu
A
a

Hisarcık’Ta Zeka Oyunları Turnuvasında Atatürk İlkokulu 4 Birincilik Elde Etti

Sütiş Eskişehir
Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde düzenlenen İlkokullar arası zeka oyunları turnuvasında Atatürk ilkokulundan 4 öğrenci birinci oldu.
Dereköy Şehit Fatih Seven İlk/Orta Okulunda düzenlenen ilkokullar arası zeka oyunları turnuvasına Atatürk İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Karbasan İlkokulu, Kutluhallar İlkokulu ve Dereköy Şehit Fatih Seven ilkokulları katıldı. Turnuva sonunda Mangala oyununda Atatürk İlkokulundan Hatice Işık, Equilibrio oyununda Ayşe Çelebi, Küre oyununda Toprak Ege Coşkuner ve Qbitz oyununda Zeliha Özdemir birinci oldu.

5 oyun üzerinden düzenlenen zeka oyunları turnuvasında birinci olan 4 öğrencinin büyük bir başarıya imza atarak Mayıs ayı içerisinde Kütahya’da yapılacak olan il turnuvasına gitmeye hak kazandığını söyleyen Okul Müdürü Pelin Solak, dereceye giren öğrencileri ve zeka oyunları öğretmeni İbrahim Güleç’i tebrik etti.
Zeka oyunları öğretmeni İbrahim Güleç, zeka oyunları sayesinde çocukların planlı hareket etmenin önemini kavradığını, doğru, çabuk düşünebilmeyi ve karar verebilmeyi geliştirdiklerini, kendini ve yeteneklerini daha iyi tanımalarına imkan sağlandığını ifade etti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat