alexa

Herkesin bir sınırı var

Videoyu Aç Herkesin bir sınırı var
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa maç sonu açıklamalarda bulundu. Büyük bir darbe aldıklarını söyleyen Çapa ayrıca göreve devam edip etmeyeceğinin önümüzdeki günlerde belli olacağını söyledi

Türk futbolu çok şey kaybetti
Çapa, “Bence Türk futbolu dün akşam çok şey kaybetti. Dün akşam biz çok büyük bir darbe aldık. Dün bizim oyuncuların arkadaşlarına nasıl yalvardıklarını bir görseydiniz. Kendi araçlarını verip karşılığında imza isteyen futbolcularımız vardı. Buna bile duyarsız kalındı. İmza vermeyen oyuncular hangi yüzle yarın bu duruma düştüklerinde arkadaşlarını arayacaklar? Eskişehirspor'un yok olması Türk futbolunda çok büyük bir eksiklik” dedi.

Gidişat fayda sağlamıyor
Kendisinin kulüpte kalıp kalmayacağına da değinen Çapa, “Artık oyuncularım genç değil. Onlar olgunlaştılar. Onlar bu formanın değerini bilerek sahaya çıkıyorlar. Benim devam edip etmemem Eskişehirspor’a bir fayda sağlayacak mı? Kim dinledi şimdiye kadar? Ben bir yere kadar, gücümün yettiği yere kadar ayakta tutarım. Ama herkesin de bir sınırı var. Bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz ama gidişat kimseye fayda sağlamıyor” diye konuştu.

 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat