alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Herkes merak ediyor! Instagram çöktü mü?

Videoyu Aç Herkes merak ediyor! Instagram çöktü mü?
A
a

Sosyal medya mecraları arasında en çok kullanılanlardan biri olan Instagram'da erişim sorunu yaşandı. Yaklaşık bir saat süren sorun tekrar çözülürken, erişim sorununun bölgesel mi yoksa küresel mi olduğu konusunda açıklama yapılmadı.

Instagram'a akşam saatlerinde kısa süreli erişim sorunu yaşandı. Kullanıcıların mobil olarak giriş yapmaya çalıştığında akış yenilenmezken, bilgisayardan giriş yapmak isteyenlerin karşısına da '5xx Server Error' hatası çıktı.

KISITLI BİR KULLANICI KİTLESİ YAŞADI

Kullanıcıların bazıları Instagram hesaplarında sorun yaşamazken, bazı kullanıcılar ise sorun yaşıyor. 'Instagram çöktü mü, Instagram şuan çalışıyor mu?' sorusunun cevabını araştıranların sayısı ise hayli fazla. Instagram'da yaşanan bu problemin dünya genelinde yaşanan bir sorun olduğu düşünülüyor.

HENÜZ AÇIKLAMA YAPILMADI

Kullanıcılar bu sorunun neden yaşandığını araştırıyor. Instagram'dan ise konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. "Instagram'a erişim sıkıntısı yaşanıyor. Instagram'a neden girilmiyor" sorusu şu an sosyal medyada en çok dillendirilen soru oldu.

SORUN GİDERİLDİ

Kademeli olarak yaklaşık bir saat süren erişim sorunu, saat 16:15 sularında çözüldü.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat