alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Hayvan Hastalıkları İle Mücadele Konusu Görüşüldü

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Hayvan Hastalıkları İle Mücadele Konusu Görüşüldü
A
a

Hayvan Hastalıkları İle Mücadele Konusu Görüşüldü

Sütiş Eskişehir
Bilecik Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından ‘İlçe ve Şube Müdürleri İstişare ve Hayvan Hastalıkları Mücadele Toplantısı’ düzenlenirken, toplantıda hayvan hastalıkları ile mücadele konusu görüşüldü
Yapılan toplantıda, il ve ilçelerde yürütülen çalışmalar ve planlanan projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu ve hayvan hastalıkları ile mücadele ve hayvan hareketleri kontrolü genelgesi çerçevesinde, eğitim ve değerlendirme toplantısı yapıldı.Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü’nün ‘Şap Hastalığı ile Mücadele’ konulu yazısı çerçevesinde ülkede son günlerde çıkan şap hastalığı ile mücadelede alınacak önlemler ve ‘Hayvan Hastalıkları ile Mücadele ve Hayvan Hareketleri Kontrolü Genelgesi’ çerçevesinde kararlar alındı. Bakanlıkça belirlenen hedefe ulaşılması için gerekli kolaylıkların sağlanması konusuna değinildi. Toplantı genel değerlendirme ve ilgili konular hakkındaki sorunların ve çözüm önerilerinin konuşulmasıyla sona erdi.
Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş başkanlığında gerçekleşen toplantıya, il müdür yardımcıları, şube müdürleri, ilçe müdürleri, veteriner hekimler, veteriner sağlık teknikerleri ve teknisyenler katıldı.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat