alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2
Fashion Eskişehir masaüstü

Harun Çelik, Milli Takım Kampına Davet Edildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Harun Çelik, Milli Takım Kampına Davet Edildi
A
a

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Ve Gençlik Spor Bakanlığı Tarafından Ordu'da Düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Judo Şampiyonası'na Kütahya'yı Temsilen Harun Çelik Türkiye 2.Si Olarak Gümüş Madalya Alamaya Ve Milli Takım Kampı'na Katılmaya Hak Kazandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu ve Gençlik Spor Bakanlığı tarafından Ordu’da düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Judo Şampiyonası’na Kütahya’yı temsilen Harun Çelik, Türkiye ikincisi olarak gümüş madalya alamaya ve Milli Takım Kampı’na katılmaya hak kazandı.
Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu ve Gençlik Spor Bakanlığı tarafından Ordu’da düzenlenen Türkiye Görme Engelliler Judo Şampiyonası’na Kütahya’yı temsilen Harun Çelik Türkiye ikincisi olarak gümüş madalya alamaya ve Milli Takım Kampı’na katılmaya hak kazandı. 24 il ve 180 sporcunun katıldığı Türkiye Judo şampiyonasında 100 kiloda mindere çıkan Kütahya Engelliler Zafer Spor Kulübü sporcusu Harun Çelik Türkiye ikincisi olarak gümüş madalya almaya ve milli takım kampı’na katılmaya hak kazanmıştır.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat